Saadet Işıl Aksoy Takipçisinin Attığı Mesajı İfşa Etti! İnsanları Sapık Edasıyla…

Aleyna

Haberler

30 Ekim 2020

Saadet Işıl Aksoy Takipçisinin Attığı Mesajı İfşa Etti! İnsanları Sapık Edasıyla…

Saadet Işıl Aksoy, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada kızının yüzünü paylaşmamasının sebebini açıkladığı sözlerle gündeme oturmuştu. Çok fazla sapık zihniyetin sosyal medyada rahatça gezindiğini belirten Aksoy, kızının henüz onay verecek yaşta olmadığını ve izni olmadan fotoğraflarını paylaşmanın doğru olmadığını belirtmişti.

saadet ışıl aksoy ve kızı

Saadet Işık Aksoy: “Çocuklarınızı Teknolojiden Uzak Tutun!”

2014 yılında Pamir Kıraner ile evlenen Saadet Işıl Aksoy, Amerika’ya taşınarak hayatının geri kalanını orada geçireceğini açıklamıştı. Geçtiğimiz şubat ayında dünyaya gelen kızını ise olabildiğince sosyal medyadan uzak tutmaya çalışıyor.

Çocukların tablet ve internet ile büyümesinin sakıncalarla dolu olduğunu dile getiren Saadet Işıl Aksoy, bir konuşmasında “Tüm bu teknolojik araçların yaratıcıları çocukları San Francisco’da yer alan, teknolojiden uzak ve çocukların her şeyi kendi elleriyle ürettiği okullara gidiyor. Sizce de kendi çocuklarına tablet ve interneti kullandırmamalarının bir sebebi yok mu?” sözleriyle dikkat çekmişti.

Sahte Hesaplardan Hakaret ve Tehdit Dolu Mesajlar

Yaptığı sosyal medyada sapıkların çoğunlukta olduğu ve çocukların uzak tutulması gerektiğine dair açıklamaların ardından Aksoy’a Instagram üzerinden hakaret ve tehdit dolu mesajlar yağmaya başladı.

Takipçisinin attığı mesajı hikayelerinden paylaşan Aksoy, “Birazdan paylaşacağım mesaj, bu mecranın sapık ve ruh hastalarıyla dolu olduğunun en büyük kanıtıdır. Onlar bu mesajları yollamaya utanmıyor, biz de paylaşmaya utanmamalıyız. İfşa oldukça azalarak bitecekler.” notunu ekledi.

saadet ışıl aksoy gönderilen mesaj

Saadet Işıl Aksoy’u linç eden takipçisi, ünlü oyuncunun lüks yaşamak için ilk fırsatta ülkesini terk ettiği ve Türk halkına sapık muamelesi yaptığına dair ifadeler kullandı.  Mesajda kızına karşı yapılan “Tanrı çocuğuna anne acısı yaşatsın.” gibi sert söylemlere tahammül edemeyen oyuncu, takipçisini ifşa etmekten çekinmedi.

Ünlü oyuncu, göz önünde olması gereken bir mesleğe sahip olduğu için sosyal medya üzerinden böyle mesajları sıkça aldığını ve baş etmeyi öğrendiğini söyledi. Böyle insanların ünlü olmayan insanlara da bu tarz mesajlar attığını ve psikolojik problemler yarattığını söyleyen Aksoy, takipçilerini bu hesapları ifşa etmeleri ve şikayet etmeleri konusunda cesaretlendirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz