Çifte Saadet Dizisi Yine Kahkaha Tufanı Yaşattı

Çifte Saadet Dizisi Yine Kahkaha Tufanı Yaşattı

Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert gibi usta oyuncuların yer aldığı Çifte Saadet dizisinde heyecan yine dorukta. Pastel Film tarafından yapımcılığı üstlenen yeni dizi Çifte Saadet’in Fox TV ekranlarında yayınlanan son bölümü izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

Dizinin son bölümünde Metin, Perihan’dan sonra artık marketini de kaybetmiştir. Bütün yaşadığı olumsuz olaylar yetmiyormuş gibi Perihan ve Hülya arasında kalan Metin artık tamamen çaresiz hissetmeye başlar. Perihan’ın baskılarına karşılıksız kalan Metin, Hülya’nın karar vermesi için onu zorlamasına kayıtsız kalamamaya başlar. Perihan gitmesine rağmen Metin hala net bir seçim yapabilmiş değildir.

Metin, Birsen’i Geri Kazanabilecek mi?

Kendi ayakları üzerinde durabilmek için ilk adımları atmaya başlayan Metin, artık Birsen’i geri kazanmaya ve çocuklarının hayatında da rol almaya karar vermiştir. Olayların giderek karıştığı dizide espirili bir dil ile anlatılan hikayeler izleyen tüm herkesi kahkaha tufanına sürüklemeye devam ediyor.

Sürekli yeni birileriyle evlenen ve şansını denemek için çabalayan Metin’in yeni çabaları Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Çifte Saadet dizisinin yeni bölümlerinde ekranlara gelmeye devam edecek. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz