Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi Belli Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi Belli Oldu

Uzun süredir ekranlarda gözükmeyen Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili yeni ve müjdeli haber geldi. Ünlü oyuncunun yer alacağı yeni dizinin adının Siyah Beyaz olacağı açıklandı. Son olarak yayın hayatına büyük beklentiler ile giren ve başrollerinde Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan Tatlıtuğ, dizinin başarısız olmasından sonra ekranlara tekrar veda etmişti. 

Star TV ekranlarında kısa bir süre yayınlandıktan sonra kaldırılmak zorunda kalan Kurt Seyit ve Şura dizisinin izleyenler tarafından beklenen ilgiyi görmemesi ünlü oyuncunun yeni dizi projelerine başlamasına sebep olmuştu. 

Uzun Soluklu Bir Proje Olacak

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni rol alacağı projesinin senaristliğini ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un yapacağı ortaya çıktı. Ünlü senarist Sema Ergenekon’a ait olan resmi Instagram hesabından yapılan bir paylaşımda dizinin adının Siyah Beyaz olacağı kesin bir şekilde belirtildi.

İlerleyen günlerde oyuncu kadrosu ve yayınlanacak olan kanal hakkında da bilgiler paylaşılacağını duyuran ünlü senarist Sema Ergenekon, Kıvanç Tatlıtuğ ile uzun soluklu bir proje içerisine girdiklerini belirtti. Ancak bu açıklamaların ardından ise çeşitli medya platformlarında dizinin Star TV ile anlaşacağına kesin gözü ile bakıldığı söylendi.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz