Hande Erçel’in Yeni Dizisi: Aşk Laftan Anlamaz

Hande Erçel’in Yeni Dizisi: Aşk Laftan Anlamaz

Star TV ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızları dizisinin final yapmasından sonra Hande Erçel’in yeni projeler üzerinde çalıştığı ve bu projelere yoğunlaştığı biliniyordu. Bugün gelen haberlere göre ise Hande Erçel’in Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile resmi olarak anlaşma sağladığı ortaya çıktı.

Dizi çekimleri öncesi tatil yapmak için Tayland’a giden Hande Erçel, tatilden döndükten sonra çekimlere başlayacağını söylüyor. Nisan ayının sonlarına doğru çekimlerine başlanacak olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yayın tarihi olarak ise Haziran ayı işaret ediliyor.

Hayat Karakterine ”Hayat” Verecek

Son yılların başarılı ve ünlü oyuncularından olan Hande Erçel’in yeni dizisinin yapımcılığı ise Bi Yapım tarafından üstlenecek. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde ”Hayat” adlı karakteri canlandıracak olan Hande Erçel, Giresun’da dünyaya gelen ve İstanbul’daki iki arkadaşı ile birlikte yaşayan bir karaktere hayat verecek.

Tesadüfen gelişen olaylar ile birlikte aradığı işi ve aşkını bulacak olan ”Hayat” karakterinin karşısına çıkan olaylar ise onun hayatındaki her olayın aniden değişmesine sebep olacak.

Cast çalışmaları devam eden dizinin Haziran ayında yayınlanacağına artık kesin gözü ile bakılıyor. Ancak dizinin yayınlanacağı kanal şimdilik büyük bir sır olarak saklanıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz