Filinta Dizisinin 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Filinta Dizisinin 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında her bölüm milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen Filinta dizisinin yeni bölümü ve yayınlanacağı tarih açıklandı. 41. bölümü yayınlanacak olan diziyi 1 Ocak Cuma günü TRT ekranlarında izleyebileceksiniz.

Yeni bölümü 1 Ocak Cuma günü saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son Bölümde Neler Olmuştu?

Padişah halkın arasındayken ufak bir saldırıya uğrar. Filinta Mustafa ve Bıçak Ali ise saldırıyı fark ettikleri gibi harekete geçmeye başlarlar. Padişah güvenli bir alanda durmasına rağmen açılan ateş son derece tehlikeli boyutlara ulaşmaktadır.

Filinta Mustafa ve Bıçak Ali hızlı bir şekilde saldırının yapıldığı yere doğru yetişmeye çalışırlar. Celal ise Filinta’yı vurmak istemektedir. Çatışma zaman geçtikçe daha da şiddetlenir. Yüksek yerlerde konumlandırılmış olan suikastçiler Padişah ve Davutpaşa’yı hedef almaktadır.

Celal, zehirli düzenekli oklarını atarak Padişahı korumaya çalışan Davutpaşa’yı vurur. Davutpaşa okların hedefi olduktan sonra ortalık bir anda karışmaya başlar. Filinta Mustafa Padişahı saldırının yapıldığı yerden çıkartmak isterken Celal’de Farah diye bağırmaya başlar. Askerler ise Padişahı olay yerinden zorla çıkartarak karargaha doğru götürürler.

Göğsündeki ok çıkartılan Davutpaşa’ya gerçekleri anlatması için ufak bir baskı kurulur. Gerçek orada ortaya çıkmıştır. Farah, Davutpaşa’nın öz kızıdır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz