Göç Zamanı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

admin

Star TV

5 Ocak 2016

Göç Zamanı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Göç Zamanı dizisi yılın en başarılı ve iddialı yapımları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Hayata karşı güçlü duran bir kadının hikayesini konu alan dizide Vahide Perçin, Cennet rolü ile izleyenlerinin karşısına çıkacak. Yılmaz adlı karakter ise Talat Bulut tarafından canlandırılacak. Ünlü ve başarılı oyuncu kadrosunu heyecanlı senaryosu ile birleştiren dizinin çekimleri hızlı bir şekilde devam ediyor.

Mardin’de başlayan çekimler Adana ve İstanbul’da devam ediyor. Görsel bir şölen yaşatacak olan sahneler, usta yönetmen Veli Çelik’in eşsiz yorumları ve Makedonyalı görüntü yönetmeni Dimo Popov’un desteği ile seyircilere sunulacak. Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılarak çekilen dizi, 90’ı aşkın set çalışanı ve 6 kameraya kadar çıkabilen çekim teknikleri ile hazırlanıyor.

Ünlü Oyuncu Halı Dokuma Dersleri Alıyor

Ünlü moda tasarımcısı Bahar Korçan tarafından hazırlanan dizi kostümleri ile birlikte mekanlardaki grafitiler de Turbo lakablı Tunç Dindaş tarafından hazırlanıyor. Deneyimli bir oyuncu kadrosu ile Mardin’de ilk çekimleri tamamlanan dizi Star TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak.

Cennet adlı karakteri canlandırmak için altı aydır halı dokuma dersi alan ünlü oyuncu Vahide Perçin, çekimler için titiz bir şekilde hazırlıklarını sürdürüyor. Halı dokuma sahnelerinde gerçekten halı dokuyan oyuncunun bu yeteneği görenleri hayrete düşürdü.

Törelere ve erkeğin egemen olduğu bir topluma uzun yıllar boyunca göğüs gererek savaşmış olan güçlü kadını canlandıracak olan ünlü oyuncu, dizide çocukları ile birlikte hayata tutunmaya çalışan güçlü bir kadını canlandıracak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz