Fenomen Eylül Öztürk’ün Paylaşım Fiyatları Dudak Uçuklattı! Bir Paylaşım İçin 50.000 TL…

Aleyna

Haberler

16 Kasım 2020

Fenomen Eylül Öztürk’ün Paylaşım Fiyatları Dudak Uçuklattı! Bir Paylaşım İçin 50.000 TL…

Vine ile hayatımıza giren, ardından televizyon ekranlarında ve Instagram, Youtube gibi diğer platformlarda da görmeye alıştığımız sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk’ün tanıtım amaçlı paylaşım için istediği ücretler “yok artık” dedirtti. Bir Instagram hesabından paylaşılan ücret tablosu, pek çok kişi gibi sizi de şaşırtacak…

Vine’da Çektiği Videolarla Fenomen Olmuştu

Eylül Öztürk Vine

“Memeli Mestan” kullanıcı adıyla önce ilgi çeken, sonrasında yaptığı eğlenceli paylaşımlarla takipçi kitlesini binlerce kişiye çıkaran Eylül Öztürk, tanınmaya başladığı dönemlerde özel jetlerde hosteslik yapıyordu. Bu şekilde hem evinden hem dünyanın farklı yerlerinden komik videolar paylaşan Memeli Mestan, tabiri caizse “aldı yürüdü”.

Beyaz Show ve TV’deki Diğer İşleri

Fenomen Eylül Öztürk

Ünlü olduktan sonra başta Beyaz Show olmak üzere Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek ve Benzemez Kimse Sana gibi farklı televizyon yapımlarında da yer alan Eylül Öztürk, ünü azaldıkça adım adım ekranlardan da uzaklaştı.

Evliliği ve Ticarete Atıldığı Dönemler

Eylül Öztürk ve Eşi

Popülaritesini kaybetmeye başladığı dönemlerde geleneksel medyadan ve sosyal medyadan adeta elini eteğini çeken Eylül Öztürk, bu süreçte organizasyon işleri ve ticaret ile uğraşan Barış Kenan Özkan ile tanıştı. Daha sonrasında evlenecek olan ikili, Youtube videolarında anlattıklarına göre bir dönem butik hesabı açıp, ayakkabı satarak geçinmişler.

Hamilelik ve Amerika’da Geçen Doğum Süreci

Eylül Öztürk, Eşi ve Çocuğu

2017’de evlenen sosyal medya fenomeni, 2019’da ise ilk çocukları Alex’i dünyaya getirdi. Amerika’da doğum yapan Eylül Öztürk’ün hamilelik öncesi yaşadıklarını detaylı şekilde anlattığı bir Youtube hesabı da bulunuyor.

Reklam İçin İstediği Ücretler Küçük Çaplı Bir Şok Yarattı

Son yıllarda eşi ve çocuğuyla birlikte tamamen Instagram ve Youtube’a yoğunlaşan Eylül Öztürk, bu platformlarda paylaştığı eğlenceli video ve şarkılar nedeniyle 3 milyonun üzerinde bir takipçi kitlesine ulaştı. Tabii tanıtım için istediği ücretler de giderek arttı. Ancak kimse bu kadarını beklemiyordu. İşte Eylül Öztürk’ün bir Instagram hesabı tarafından paylaşılan tanıtım ücretleri…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz