Hazal Kaya Televizyona Dönüyor!

Aleyna

Star TV

5 Ekim 2020

Hazal Kaya Televizyona Dönüyor!

Çocuğunun doğumundan sonra verdiği araya bir sinema filmiyle son veren Hazal Kaya, şimdi de TV’ye dönmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Menajerimi Ara’ya konuk olacak.

Oğlu Fikret Ali’nin doğumundan sonra çalışmaya bir süre ara veren ünlü oyuncu Hazal Kaya’nın setlere dönüşü hızlı oldu. Aslı Kızmaz’ın romanından sinemaya uyarlanan “Benden Ne Olur” filminde başrol oynayan Hazal Kaya, şimdi de dizilere dönmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu, Menajerimi Ara dizisinin 8. bölümüne konuk olacak.

İsabetli Bir Seçim

Hazal Kaya, karantina döneminde pek çok YouTube ve radyo programına katılarak tartışmalı görülen pek çok konu hakkında görüşlerini beyan etti ve bu beyanlar sık sık gündeme geldi. Başarılı oyuncu cesur çıkışlarıyla özellikle televizyon sektöründeki eşitsizlikleri ve kadınlara yönelik tutumu eleştirdi.

Bu açıdan bakınca Hazal Kaya’nın televizyon sektörünün arka planını ve oyuncuların neler yaşadıklarını dobra bir biçimde anlatan Menajerimi Ara dizisi için çok uygun bir seçim olduğunu görüyoruz. Ünlü oyuncunun dizide nasıl bir öyküyle karşımıza çıkacağını merakla bekliyoruz.

Menajerimi Ara Dizisi Yıldızlar Geçidine Döndü

blank

Menajerimi Ara dizisi ilk bölümünde Tuba Büyüküstün’ü konuk ederek iddialı bir başlangıç yaptı. Adeta yıldızlar geçidi olan diziye daha sonra Nebahat Çehre, Çağatay Ulusoy, Nükhet Duru, Alican Yücesoy, Boran Kuzum, Şükran Ovalı gibi pek çok ünlü oyuncu konuk oldu. Dizinin yarın yayınlanacak 7. bölümünde ise Gökçe Bahadır konuk oyuncu olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz