Çukur’un Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil’den İlginç “Hamam” Tavsiyesi!

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2020

Çukur’un Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil’den İlginç “Hamam” Tavsiyesi!

Fenomen dizi Çukur’da Vartolu’yu oynayan Erkan Kolçak Köstendil’in çok enteresan bir konaklama tavsiyesi var! Ünlü oyuncu, kapıda kaldığı bir gün çareyi bakın nerede bulmuş?

Erkan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil, son altı yıldır ülkenin en popüler oyuncularından birine dönüştü. Ünlü oyuncu aslında ilk internet dizisini yapan kişi ve bir dönemin efsane dizisi Yılan Hikayesi’nden beri televizyon sektöründe. Ama tanınmasını sağlayan proje 2014’teki Ulan İstanbul dizisi oldu. O dönem dizide söylediği şarkılar ve oyunculuğuyla gönüllere taht kuran oyuncu, Çukur dizisindeki Vartolu karakteriyle çıtayı arşa çıkardı.

Erkan Kolçak Köstendil, Türkiye’nin en ünlü isimlerinden biri olmasına rağmen mütevazılığını korumayı başardı. Ulan İstanbul’la yıldızının parladığı dönemde seçtiği ilginç konaklama yöntemi de bunun kanıtı!

“Herkese tavsiye ederim!”

Erkan Kolçak Köstendil, birkaç yıl önce Ulan İstanbul ekibiyle beraber katıldığı Beyaz Show’da anlattığı hamam anısıyla herkesi kırdı geçirdi. Köstendil, yorucu geçen bir çekim gecesinin ardından bir de anahtarını evde unuttuğunu fark edince epey sıkıntıya düşmüş. Arkadaşını arayıp kendisine kapıyı açması için uyarsa da arkadaşı o gittiğinde çoktan uyumuş bile.

Kapıda kalan Köstendil ise çareyi hamamda bulmuş! Ünlü oyuncu, hamam macerasını “Otelden çok daha ucuza geliyor, böyle bir şey başınıza gelince hemen hamama gidin” diyerek seyirciyi kahkahaya boğdu.

Projeye Tertemiz Bir Başlangıç!

Şebnem Bozoklu ve Erkan Kolçak Köstendil

Üstelik o gün Ulan İstanbul ekibinin tanıştığı günmüş. Erkan Kolçak Köstendil’in dizideki partneri Şebnem Bozoklu, ünlü oyuncuyu ilk gördüğü anı hiç unutmamış. Köstendil, tanışma toplantısına kıpkırmızı ve sabun kokan bir halde gelmiş,. Bozoklu, “Dünyanın en doğal şeyiymiş gibi ‘Dün gece hamamda kaldım’” diyen Köstendil’e ne tepki vereceğini bilememiş. Neyse ki ikilinin dostlukları hala sürüyor!

Erkan Kolçak Köstendil

Projeye temiz başlamış olduk” diyen Köstendil, gerçekten de dizideki başarısıyla ülkenin en ünlü isimlerinden biri oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz