Meğer Yıldız Tilbe Türkiye’nin En Çılgın Anneannesiymiş! İşte Kızı ve Torunları…

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2020

Meğer Yıldız Tilbe Türkiye’nin En Çılgın Anneannesiymiş! İşte Kızı ve Torunları…

Müzik dünyasının sevilen ismi Yıldız Tilbe’nin gözlerden uzak bir hayat süren kızı ve torunları nihayet ortaya çıktı. Tilbe’nin kızının annesine olan benzerliği ise görenleri şaşırttı.

Yıldız Tilbe ve ailesi

Sanat dünyasının sevilen ismi Yıldız Tilbe, kalbe dokunan şarkılarıyla olduğu kadar sık sık yaptığı gaflar ve çılgın açıklamalar sayesinde de son dönemin en popüler figürlerinden birisi oldu. İkon kabul edilen Yıldız Tilbe neredeyse her cümlesiyle bizi şaşırtmayı başarıyor. Ancak ünlü şarkıcı hakkındaki en şaşırtıcı gerçek onun bir anneanne olması!

İşte Sezen Aksu’nun Adını Verdiği Kızı!

Yıldız Tilbe ve kızı

Yıldız Tilbe’nin çok gençken doğurduğu Sezen Burçin Karahan adında bir kızı var. Sezen Burçin Karahan, adını annesinin o dönem -ve hala- hayran olduğu Sezen Aksu’dan almış. Yıllarca gözden uzak bir hayat süren Karahan, annesinin kopyası!

Yıldız Tilbe ve kızı

Yıldız Tilbe’nin evlat sahibi olma öyküsü ise -ünlü şarkıcıdan bekleneceği gibi- maceralı. Tilbe, henüz 16 yaşındayken sadece iki haftadır tanıdığı Güngör Karahan’la kaçarak evlenmiş. Tilbe, o sırada müstakbel eşinin ne iş yaptığını bile bilmiyormuş!

Sezen Burçin Karahan ve Yıldız Tilbe

Evliliklerinden bir ay sonra Yıldız Tilbe’nin eşi askere gitmiş ve o sırada Sezen Burçin dünyaya gelmiş. 1984-1990 arasında süren bu evliliğin ardından şöhret basamaklarını tırmanmaya başlayan Tilbe, kızını gözlerden uzak büyütmeye özen göstermiş.

Yıldız Tilbe’nin “Anneanne” Pozları!

Yıldız Tilbe ve kızı

Yıldız Tilbe’nin bir kızının olduğu ancak Sezen Burçin Karahan’ın düğününde ortaya çıktı. Yıldız Tilbe’yi bu mutlu gününde Demet Akalın, Alişan ve Rober Hatemo gibi isimler yalnız bırakmadı. Ancak bu evlilik uzun sürmedi.

Sezen Burçin Karahan ve eşi

Sezen Burçin Karahan, hayata küsmek yerine şansını tekrar denedi. Şimdilerde Tarık Can’la mutlu bir evliliği olan Sezen Burçin’in iki çocuğu var.

Yıldız Tilbe, kızı ve torunları

Sezen Burçin, çocukları Seyran ve Samira’nın fotoğraflarını sık sık sosyal medyada paylaşıyor.

Sezen Burçin Karahan ve ailesi

Şu benzerliğe bakar mısınız?

Sezen Burçin Karahan ve Yıldız Tilbe

Dileriz bu mutlu tablo hiç bozulmaz!

Sezen Burçin Karahan ve ailesi
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz