D-Smart Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri ve Bağlanma Yolları

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

D-Smart Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri ve Bağlanma Yolları

2007 yılından beri ülkemizde var olan D-Smart, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından biridir. D-Smart, müşterilerine dijital yayıncılığın yanında limitsiz fiber internet gibi seçeneklerin olduğu internet imkanları da sunan bir platformdur. Film ve dizi, belgesel, spor, yaşam, müzik, radyo kanallarına bünyesinde yer veren D-Smart, TV ve internet hizmeti ile müşterilerine tek fatura üzerinden televizyon ve internet işlemleri sağlayabilmektedir. Yeni bir içeriği olan D-Smart Go ile müşteriler, uydu üzerinden ulaştığı tüm kanallara internet üzerinden de ulaşabilirler. Böylece D-Smart içeriklerine telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden de erişim sağlanabilir.

D-Smart müşterileri, kişisel nedenlerle D-Smart abonelik iptali, D-Smart arıza kaydı, D-Smart hız testi, D-Smart alt yapı hizmetleri gibi konularda D-Smart teknik ekibine veya D-Smart destek hattına bağlanmak isteyebilirler. D-Smart müşteri temsilcisine bağlanmak için D-Smart müşterisi hizmetleri numarasını öğrenmek ve diğer iletişim bilgilerine ulaşmak isteyenler yazımızın ilerleyen bölümlerinden bulabilirler.

D-Smart Müşteri Hizmetleri ile İletişime Nasıl Geçilir?

D-Smart müşteri hizmetleri numarasını arayarak her türlü görüş, öneri, talep ve şikayetinizi D-Smart’a iletebilirsiniz. Doğrudan müşteri hizmetleri ile sağlayacağınız görüşme ile çözüm önerileri alabilir, kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. D-Smart müşteri hizmetlerinden D-Smart hız testi veya D-Smart alt yapı bilgileri dahil olmak üzere D-Smart ile ilgili aklınıza gelen her konuda kurumsal destek alabilirsiniz.

D-Smart, 2020 yılı verilerine göre yaklaşık bir milyon kullanıcıya sahiptir. Kurumsal ve bireysel müşterileri olan D-Smart  farklı iletişim kanalları üzerinden müşterilerine destek hizmeti sunmaktadır. Teknik problemlerden başvuru veya iptal işlemlerine kadar pek çok sorununuz D-Smart müşteri hizmetleri destek hattı ile çözüme kavuşabilir. Online veya doğrudan iletişim kanallarından herhangi birini tercih ederek en kısa sürede teknik destek alabilirsiniz. Bu iletişim kanalları ve müşteri hizmetlerine bağlanma yolları yazımızın devamında sizlerle paylaşılmıştır.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • D-Smart müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 266 0 266 şeklindedir.
  • D-Smart telefon hizmeti alan aboneler, 0850 266 19 80 numarası üzerinden ücretsiz arama yapabilirler.
  • Eğer D-Smart abonesi değilseniz ve D-Smart işlemlerine hızlı bir başvuru yapmak istiyorsanız 0 850 266 00 00 koldu D-Smart hizmet numarasını aramalısınız.
  • D-Smart müşteri hizmetlerinden iptal işlemi yapmak için D-Smart müşteri hizmetleri numarasından abonelik iptali tuşlamak mümkün değildir. Ancak D-Smart müşteri hizmetleri ile 0 850 266 0 266 numarası üzerinden kısa sürede işlem yapmak ve D-Smart müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için sırasıyla 1, 2 ve 0 rakamlarını tuşlayabilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var: D-Smart müşteri hizmetlerinin 444 ile başlayan güncel bir numarası bulunmamaktadır. İnternette yer alan bu numaralar D-Smart’ın eski numaraları olup günümüzde geçerliliği bulunmamaktadır. D-Smart müşteri hizmetleri 24 saat boyunca haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Yani D-Smart müşteri hizmetlerini istediğiniz saatler içerisinde arayabilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Mail Yoluyla İletişim Nasıl Sağlanır?

D-Smart müşteri hizmetlerine bağlanmakta sorun yaşıyorsanız veya D-Smart müşteri hizmetlerinin çalışmadığı bakım saatlerine denk geldiyseniz iletmek istediğiniz talepleri, görüşleri ve şikayetleri “info@dsmart.com.tr” e-posta adresi üzerinden iletebilirsiniz. Mailinizi yazdıktan sonra D-Smart tarafından kısa bir süre içerisinde size geri dönüş sağlanacaktır. Eğer yapmak istediğiniz işlem için çok vaktiniz yoksa müşteri hizmetlerine bağlanırken e-mail yerine telefonla bağlanmayı tercih etmek daha hızlı sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

D-Smart İnternet Üzerinden Online Destek Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

D-Smart internet üzerinden online destek almak için destek sayfasındaki formu doldurarak adınız, soyadınız, telefon numaranız ve e-posta adresiniz ile  D-Smart müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. D-Smart, e-posta üzerinden kısa bir süre içinde size geri dönüş sağlayacaktır. Bunun yanında aynı sayfada var olan görüşme paneli ile müşteri temsilcisinden online hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde telefon kodlamaları ile uğraşmadan doğrudan bir görüşme sağlayabilirsiniz.

D-Smart online destek sayfası için TIKLAYINIZ!

D-Smart Fax Numarası Nedir?

D-Smart müşteri hizmetlerine faks yolu ile de ulaşmak mümkün. Abonelik veya iptal formlarınızı, görüşlerinizi veya şikayetlerinizi yazdığınız dilekçelerinizi faks üzerinden D-Smart müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. D-Smart müşteri hizmetleri faks numaraları 0212 478 04 44 ve 0212 478 03 02 şeklindedir. Faks üzerinden iletişim yöntemini tercih ederken diğer yöntemlere göre daha uzun sürebileceğini göz önüne almalısınız.

D-Smart ile Sosyal Medya Hesapları Üzerinden İletişim Nasıl Sağlanır?

Günümüzde sosyal medya yaygın bir biçimde kullanıldığı için markalar da kendilerine ait sayfalardan müşterilerine yardımcı olmaya çalışıyor. D-Smart platformunun da müşterilerini bilgilendirmek ve müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmek için kullandığı sosyal medya hesapları var. Bu hesapları düzenli olarak takip etmek yeni kampanyalardan anında haberdar olmanıza da yardımcı olur.

  • Sorun ve görüşlerinizi iletmek için D-Smart Twitter destek sayfası için TIKLAYINIZ!.
  • Instagram sayfasını takip ederek yeni kampanyalar ve ayrıcalıklı fırsatlar için bilgilendirme alabilirsiniz. D-Smart Instagram sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!
  • Güncel bilgilere erişim sağlamak adına D-Smart Facebook sayfası için TIKLAYINIZ!

D-Smart İletişim Adresi

D-Smart müşteri hizmetlerine D-Smart genel merkez adresi üzerinden de mektup veya posta yolu ile de ulaşabilirsiniz. D-Smart genel merkez adresi: Demirören TV Center 100. Yıl Mah. 2264. Sokak No:1 34218 Bağcılar/İstanbul şeklindedir. Bu yöntemi kullanırken postanın gönderim süresine dikkat etmekte fayda var.

D-Smart İşitme Engelli Aboneler İçin Özel Görüntülü Çağrı Merkezi

D-Smart, müşteri hizmetleri destek hatlarına bir yenisini daha ekleyerek işitme engelli aboneleri için bir adım attı. Görüntülü çağrı merkezi olarak hizmet verecek olan bu hat, işitme engelli aboneler için özel olarak planlandı.

Bu hizmetten yararlanmak isteyen aboneler D-Smart internet sayfasından Online İşlemler adımına kaydolduktan sonra giriş sağlamalı. Sol tarafta bulunan işlem menüsünden Destek başlığı altında İşaret Dili Desteği işlem başlığı tıklanarak görüntülü görüşme başlatılabilir. Özel görüntülü çağrı merkezi pazar günleri müşteri hizmetleri desteği vermemektedir. Hafta içi ve cumartesi günleri 10.00 ile 18.00 saat aralığında bu hizmetten faydalanmak mümkün.

D-Smart Müşteri Hizmetleri İşlemlerinde İşinize Yarayabilecek Formlar

Müşteri hizmetlerine e-mail, faks veya posta üzerinden ulaşacaksanız, dilekçe yazmak yerine hazır formlar kullanmak işinizi daha da hızlandıracaktır. Farklı abonelik paketlerine geçiş, yeni abonelik, abonelik iptali gibi durumlarda buradaki formlar size yardımcı olacaktır. 

Yapmak istediğiniz işleme uygun formlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Digitürk Müşteri Hizmetleri

Tivibu Müşteri Hizmetleri

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz