Sesiyle Ciğerimizi Söken Güzel Şarkıcı Merve Özbey Anne Olmak İçin Gün Sayıyor: “Elif Özüm” Geliyor!

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Sesiyle Ciğerimizi Söken Güzel Şarkıcı Merve Özbey Anne Olmak İçin Gün Sayıyor: “Elif Özüm” Geliyor!

Sesiyle herkesi büyüleyen Merve Özbey bugünlerde anne olmak için gün sayıyor. Bir süredir single çalışmalarına ara veren güzel şarkıcı hem Koronavirüs pandemisi hem de hamileliğini aynı döneme denk gelince; istirahate çekildi ve magazin dünyasının kaotik ortamından uzak durmayı tercih etti.

Merve Özbey

Merve Özbey Anne Oluyor!

Geçtiğimiz Şubat ayında işadamı Kenan Koçak ile dünyaevine giren Merve Özbey’in düğünü uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti. Şaşalı düğünde ünlüler camiasından kimi ararsanız oradaydı! Sadece düğün de değil, Merve Özbey’in kınası da oldukça görkemli geçti.

Merve Özbey

Eylül ayında hamileliğini duyuran Merve Özbey’in bir kızı olacak. Minik bebeğin ismi de belli oldu: Elif Özüm! Kızını kucağına almak için gün sayan Merve Özbey, hamileliğinin son günlerini evde dinlenerek geçirirken takipçileriyle fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Instagram’da 1.5 milyon takipçisi olan Merve Özbey’in doğuma az bir zaman kala takipçileriyle fotoğraf paylaşması herkesin yüreğini ısıttı! Kısa süre içinde binlerce beğeni alan fotoğrafa ünlü simalardan yorumlar gecikmedi. Özellikle güzel şarkıcı Zeynep Bastık’ın yorumu içimizden geçenlere tercüman oldu resmen:

Zeynep Bastık yorum

Sorunsuz bir hamilelik geçiren Merve Özbey, Youtube’da kendi ismiyle açtığı kanalda, güzel sesini bizlerle buluşturuyor.

Merve Özbey

Merve Özbey’den Youtube Kanalı!

Merve Özbey’in çıkarttığı şarkılara hepimiz aşığız. Ancak Merve Özbey, Youtube kanalında kültleşmiş şarkıları öyle bir seslendiriyor ki, insana olmayan aşk acısını çektiriyor!

Seslendirdiği şarkıları düzenli olarak Youtube kanalına yükleyen Merve Özbey’den daha fazla şarkı istiyoruz! Umuyoruz ki hamileliğinden sonra, bizi o güzel sesinden mahrum etmeden yeni şarkı çalışmalarına başlar. Şimdiden Merve Özbey ve doğacak minik kızına sağlıklı bir ömür diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz