Daha Önce Hira Yüzünden TikTok’a 7000 TL’sini Kaptıran Demet Akalın, Şimdi de Kızına Takipçi Kazandırıyor!

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2023

Daha Önce Hira Yüzünden TikTok’a 7000 TL’sini Kaptıran Demet Akalın, Şimdi de Kızına Takipçi Kazandırıyor!

Demet Akalın’ın sosyal medyayı ne kadar aktif kullandığını bilmeyen yok! Hatta Demet Akalın’ın sosyal medya alışkanlığı 9 yaşındaki kızı Hira’ya da sirayet etmiş durumda. Geçtiğimiz sene kızı Hira’nın Tiktok’ta sevdiği bir yayıncıya 7000 TL’lik hediye göndermesinin ardından sosyal medya karışmış ve Demet Akalın, hem Tiktok’a hem de Tiktokerlara demediğini bırakmamıştı. Ancak güzel şarkıcı, kızının sosyal medya bağımlılığını tetiklemeye devam ediyor. Kızının açtığı bir Instagram hesabını paylaşan Demet Akalın, takipçilerine Hira’yı takip etmelerini söyledi.

Demet Akalın’ın Başı Tiktok’la Belaya Girmişti!

Olayı hatırlamayanlar için kısaca hatırlatalım, geçtiğimiz yıl Hira’nın Tiktok tutkusu annesi Demet Akalın’ın başına dert açmıştı. Online derse ara verdiği esnada Tiktok’ta canlı yayın izleyen Hira, Özgür Balakar adlı fenomene birçok hediye göndermiş ve Demet Akalın’ın kartından 7 bin TL çekilmişti. Demet Akalın bu durumu öğrendiğinde ise Instagram’dan şu açıklamayı yapmıştı; “Hira bugün online derste moladayken, biz de canlı yayındayken TikTok’a, bize gelen kızlardan birinin canlı yayınına giriyor. Kız ‘bana çiçek gönder, böcek gönder, teşekkür ederim Hira’ diyor ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. Para giden kişiyle konuşuyorum bana ‘bunun muhatabı Apple’ diyor. Oraya başvuruyoruz, geri dönüş yok. Bu nasıl bir sahtekarlık, bu nasıl bir soygunculuk arkadaşım! Anneler babalar uyarıyorum; hesabımdan sürekli para çekiliyor.”

Demet Akalın ve Hira

Ancak Hira’nın Tiktok’ta hediye gönderdiği fenomen, Hira’dan bir şey talep etmediğini ve bu hediyeleri kendinin ona gönderdiğini söyleyerek kendini savunmuştu.

Hira’nın Instagram Hesabını Paylaştı!

blank

Tüm bu yaşananların ardından Demet Akalın, kızı Hira’nın sosyal medya bağımlılığını körüklemeye devam ediyor. Bugün Instagram’da kızı Hira ve arkadaşının açtığı bir hesabı paylaşan Demet Akalın, takipçilerinden kızı Hira’yı takip etmelerini rica etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz