İki Çocuk Annesi Fahriye Evcen Bikinili Fotoğraflarını “Sansürlü” Olarak Paylaştı!

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2023

İki Çocuk Annesi Fahriye Evcen Bikinili Fotoğraflarını “Sansürlü” Olarak Paylaştı!

Son dönemlerin en sevilen oyuncuları arasında yer alan Fahriye Evcen sadece oyunculuğuyla değil aynı zamanda anneliği ve aile yaşamıyla da pek çok kişi tarafından övgü alıyor. Oğlu Karan dünyaya geldikten sonra, uzun bir süre hiçbir dizi ya da film projesinde yer almayan Fahriye Evcen, sadece oğlu ve eşi Burak Özçivit’le ilgilenmişti, Karan biraz büyüdükten bir sezon TRT’de rol alan güzel oyuncu, ikinci çocuğuna hamile kalınca yeniden ailesine odaklanmıştı. Geçtiğimiz aylarda ikinci oğlu Kerem’i de kucağına alan Fahriye Evcen, artık iki çocuk annesi olarak hem Karan hem Kerem’le ilgileniyor.

Hamilelikte aldığı kiloları doğumdan sonra hızlıca veren güzel oyuncu, kısa süre içinde eski fit görüntüsüne kavuşmayı başardı. Yaz aylarına girdiğimizde ise Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, oğulları Karan ve Kerem’i de yanlarına alarak tatile gittiler. Doğumdan sonra eski fiziğine kısa sürede kavuşan Fahriye Evcen, bugün bikinili fotoğraflarını paylaştı ancak biraz “sansürlü” halde! Bikinisinin üstüne iç gösteren bir takım giyen güzel oyuncu siyah bikinisi göstererek ama çok da belli etmeden bikinili fotoğraflarını paylaşmış oldu.

Fahriye Evcen’den Otosansürlü Bikini Paylaşımı!

Son olarak TRT’nin Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun’u canlandıran Fahriye Evcen, ikinci oğlu Kerem’e hamile kalınca diziden ayrılmış ve ailesine odaklanmaya başlamıştı. Geçtiğimiz aylarda Kerem’i kucağına alan Fahriye Evcen, şimdi hem Karan’la hem Kerem’le ilgilenmeye devam ediyor. Yaz için ailesiyle birlikte tatile gelen güzel oyuncu, doğumdan sonra hamilelik kilolarını hızla verince eski fiziğine kavuştu. Bu durumu da Instagram hesabından paylaştığı bikinili fotoğrafı ile kanıtlayan Fahriye Evcen, bikinisinin üstüne iç gösteren bir takım giyen güzel oyuncu siyah bikinisi göstererek ama çok da belli etmeden bikinili fotoğraflarını paylaşmış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz