Danla Biliç Kaç Kilo Aldığını Açıkladı! İşte Son Hali…

Tvyayinakisi.com

Haberler

26 Mayıs 2020

Danla Biliç Kaç Kilo Aldığını Açıkladı! İşte Son Hali…

Her yaptığıyla gündem yaratmayı başaran Youtuber Danla Biliç, koronavirüs karantinasında kilo bilançosunu takipçileriyle paylaştı. Fazla kilolarıyla bir dönem sıklıkla konuşulan Danla Biliç mide ameliyatının ardından adeta erimişti. Yeni görüntüsünü beğendiği her halinden belli olan güzel Youtuber bir kez daha kilolarıyla konuşulmaya başladı. Ancak bu sefer Danla aldığı kiloları kendisi tiye aldı.

Ünlü futbolculara sosyal medyadan attığı “send your number (numaranı yolla)” mesajıyla bir anda popüler olan Danla Biliç, Youtube’da açtığı makyaj kanalıyla ününe ün kattı. Değişik konuşma tarzı, yüksek mizah anlayışı ve Saba Tümer’e rakip olacak kahkahasıyla dikkatleri üzerine çeken Danla Biliç bir anda en çok izlenenler arasında yerini aldı.

Sosyal medya platformlarında içerik üretmeye başladıktan sonra hızlı değişimiyle dudak uçuklatan Biliç, ilk adımda fazla kilolarında kurtuldu. Kilolu görüntüsünden kurtulduktan sonra hızını alamayan Biliç bu seferde estetik ameliyatlarının sayısıyla yeni bir gündem oluşturmuştu. Karantina günlerinde kilo aldığını söyleyen Biliç yepyeni bir konunun fitilini ateşledi. Karantina döneminde kilo alan herkese ses olan Biliç, kilo almanın sırrını da esprili bir şekilde açıkladı.

“DÜMDÜZ KİLO ALDIM”

blank

Koronavirüs salgının etkisiyle ülkemizde zaruri olmadıkça vatandaşların dışarı çıkmamaları tavsiye edildi. Karar uyan ünlü isimler arasında Danla Biliç’te yerini aldı. Karantina boyunca ev hayatını vloglar ile Youtube’dan paylaşan Biliç, sosyal medya hesaplarından da hikaye ve post atmayı da ihmal etmedi. Vloglarında da yemek yapmayı seçen Biliç kilo almaktan kurtulamadı. Karantinada kilo almaktan şikayet eden onlarca takipçisine ses olan Danla Biliç aldığı kilolarla alay eden bir hikaye paylaştı.

“İri uyandı” yazısıyla sosyal medya hesabına hikaye atan Danla Biliç aldığı kilolardan bahsetti. Fotoğraflarda verdiği pozların açısı nedeniyle “50 kilo aldın” yorumlarından şikayetçi olan Biliç, “Kilo almadım değil; şekilli kilo almadım. Dümdüz kilo aldım, dümdüz 7 kilo” diyerek karantinadaki kilo bilançosunu açıkladı.

Karantinada kilo almanın incelikli sanatından bahseden güzel Youtuber, “Nasıl mı kilo aldım? Bu benim en iyi olduğum alan. Yattım kalktım yemek yedim. Bazen hiç yatmadan yedim bazen ise hiç kalkmadan… Oh oh bal olsun” diyerek sırrını esprili bir dille anlattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz