Eda Ece ve Şevval Sam’dan Flaş Yasak Elma Açıklaması!

Tvyayinakisi.com

Haberler

27 Mayıs 2020

Eda Ece ve Şevval Sam’dan Flaş Yasak Elma Açıklaması!

FOX TV‘nin sevilen dizisi Yasak Elma’dan sevindirici haber geldi. Reyting rekorları kıran ve sosyal medyada yayınladığı günlerde trend olmayı başaran dizinin başrol oyuncuları çekim tarihini açıkladı. Dizinin muhteşem entrika kankaları Ender ve Yıldız karakterlerine hayat veren başarılı oyuncular Eda Ece ile Şevval Sam hayranlarına müjdeyi verdi. Güzel oyuncular dizinin çekim tarihini açıkladı.

Koronavirüs pandemisinin ülkemizde etkisini göstermesiyle beraber salgının bulaşıcılığını azaltmak için dizi setlerinin çekimlerini durdurmasına karar verilmişti. Çekimlerini durduran setler arasında ise başrollerini Eda Ece, Talat Bulut, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı Yasak Elma dizisi de yerini aldı. 11 Mart 2020 tarihinde ortaya çıkan ilk vakanın ardından stok bölümleriyle hayranlarıyla buluşan dizi 23 Mart Pazartesi günü 74. bölümüyle ekranlara ara verdi. Pandemi sürecinin uzamasıyla birlikte dizinin yayınladığı Fox TV, Yasak Elma’nın sezon finali yaptığını duyurdu.

Yaşanılan gelişmelerin ardından dizinin sevenleri ise yeni bölümlerin yayınlanmasını sabırsızlıkla beklemeye başladı. Hayranlarına yeni bölüm müjdesini ise sevilen yıldızlar Eda Ece ve Şevval Sam verdi. Ünlü oyuncular yeni bölümler için çekim tarihlerinin belli olduğunu açıkladı.

YASAK ELMA KALDIĞI YERDEN TAM GAZ DEVAM EDECEK

blank

Koronavirüs salgının etkisiyle karantinada bulunan Yasak Elma’nın sevilen kadın oyuncuları görüntülü konuşmalar ve Instagram canlı yayınlarıyla hasret gidermeyi başardı. Özel hayatlarında da oldukça yakın arkadaş olan Eda Ece ile Şevval Sam Instagram hesaplarından yaptığı canlı yayında hayranlarının yüzünü güldürecek haberi açıkladı.

Dizinin çekimlerine başlamak için sabırsızlandıklarını belirten Sam ve Ece, 25 Temmuz’da sete başlayacaklarını belirtti. Çekim tarihinin kesinleşmesinden sonra açıklama yapan Sam, “Yasak Elma dizimizin yeni sezonu için 25 Temmuz’da sete başlamayı planlıyoruz. 4. sezonda stok elde edebilmek için çekimlere erken başlamayı planlıyoruz.” dedi.

74. bölümünde sonra stoksuz kaldıklarını belirten Sam, “Salgın beklenmedik bir durum olduğu için 3. sezonda hazırlıksız yakalandık. Elimizde birkaç bölüm daha stok olsaydı erkenden sezon finali yapmak zorunda kalmadan; sizi sezon sonuna kadar dizimizden mahrum bırakmazdık.” diye konuştu.

25 Temmuz’da başlayan çekimlerin ardından tahmini yayın tarihi hakkında da konuşan Sam,” Diğer diziler gibi büyük ihtimalle Eylül ayında yeni sezona başlamış oluruz” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz