Danla Bilic’ten Nesrin Topkapı Göndermesi: Oryantal Danla!

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Danla Bilic’ten Nesrin Topkapı Göndermesi: Oryantal Danla!

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, hareket edememekten şikayet etti ve dans dersleri almaya başladı. “Beni kıvrak figürler yaparken görebilirsiniz!”

Danla Bilic’in Cumartesi Keyfi

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, hafta sonu yasaklarının tadını çıkardı. Cumartesi akşamını kendi evinde geçiren Bilic, izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisini izleyerek keyif yaptı. Bilic daha önce de Aşk-ı Memnu göndermeli tweetleri ile dizinin hayranı olduğunu göstermişti.

Bilic’in elinde şarabı ile keyif yapması da gözlerden kaçmadı. Ne yalan söyleyelim? Bilic’in Cumartesi aktivitesine çok imrendik. Hafta sonu yasaklarında yapılabilecek en güzel aktiviteyi Danla Bilic yapmış vallahi!

Danla Bilic Dansa Başladı

blank

“Hiç hareket etmiyorum, yürümüyorum, koşmuyorum, sürekli yatıyorum.” diyerek hareketsizlikten şikayet eden Danla Bilic dansa başladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Bilic, oryantal dansa başladığını söyledi. “Yakında sosyal medya platformlarında beni oryantal dans figürleri ile görebilirsiniz.” diyen Danla, her zamanki gibi bu konuda da iddiasını ortaya koydu.

blank

Yaptığı her işte iddialı olan Danla Bilic’in, ünlü oryantal dansçısı Nesrin Topkapı göndermesi de herkesi gülümsetti.

“Ben Hayatımda Bu Kadar Hareket Etmedim”

İlk kez dans dersi alan sosyal medya fenomeni, “Hayatımın hiçbir döneminde bu kadar dans etmemişti.” yorumunu yaptı. Pilates yaparken “En fazla yarım saat dayanabiliyorum.” diyen Bilic, “Dans ederken aşırı eğlendim ve aşırı yoruldum, umarım irademi bu şekilde korumaya devam edebilirim.” açıklamasını yaptı.

blank

Nesrin Topkapı, dans etmeyi bıraktıktan sonra Hadise, Sertab Erener ve Nil Karaibrahimgil gibi ünlü isimlere oryantal dans dersi vermeye devam etmişti. Kendine hayran bırakan sanatçının Danla Bilic’e dans dersi verdiğini düşünmeden edemiyoruz. Zira kendisi bir yılbaşı programında Sibel Can’a oryantal dersi verirken ortaya çok keyifli görüntüler çıkmıştı.

Umuyoruz ki Danla azmini korur ve ilerleyen günlerde dans videoları çeker. E Danla, sen Nesrin Topkapı’yı andıysan biz de onun gibi figürler yapmanı dört gözle bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz