Burcu Esmersoy İsyan Etti! Ünlü Sunucudan Olaylı Gönderme: “Abi Beni Bir Sal!”

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Burcu Esmersoy İsyan Etti! Ünlü Sunucudan Olaylı Gönderme: “Abi Beni Bir Sal!”

Spor çıkışı Etiler’de görüntülenen Burcu Esmersoy isyan bayrağını çekti. Spor hocasının çok çalıştırdığını söyleyen güzel sunucunun esprili isyanı görenleri gülümsetti.

Burcu’dan Spor Hocasına Gönderme

Spor giyimi ile kameralara yansıyan Burcu Esmersoy, yine enerjisi ile göz doldurdu. Çalışkanlığı herkes tarafından bilinen güzel sunucu bu kez çalışmaktan şikayet etti. Antrenman çıkışı görüntülenen Esmersoy’un giyimindeki detay da dikkatleri üzerine çekti.

“Abi Beni Bir Sal”

blank

Sağlığına her zaman dikkat eden ve formunu daima koruyan Burcu Esmersoy, pandemi sürecinde de sporunu aksatmadı. Etiler’de spordan çıkan Esmersoy’un giydiği yazılı çorap ise muhabirlerin dikkatinden kaçmadı. Güzel sunucu “Abi beni bir sal” yazılı çorabı ile spor hocasına gönderme yaptığını belirtti. Esprili bir şekilde “Beni çok çalıştırıyorlar. Onun için bu çorabı seçtim.” diyen Esmersoy eğlenceli anlara sahne oldu.

Spor Hayatının Bir Parçası

blank

Hiçbir koşulda spor yapmaktan vazgeçmeyen Burcu Esmersoy, her ne kadar spor hocasına isyan etse de spor onun sihirli formülü. Enerjisi her an yüksek olan güzel sunucu, dinlenmiş cildin ve daha dinç bir bedenin de spordan geçtiğini düşünüyor. Ayrıca Esmersoy, spor sayesinde hayatın daha düzenli bir hal aldığını da açıklıyor.

YouTuber Burcu’dan Spor Videoları

blank

Üç yıl önce YouTube dünyasına adım atan Burcu Esmersoy, kanalında sık sık spor videoları yayınlıyor. Paylaştığı bir video ile spor hocasını oyalamaya çalışarak kaçmaya çalıştığı görülen Esmersoy’un çok iyi bir öğrenci olduğu da anlaşılıyor. Siz onun spordan kaçmaya çalıştığına bakmayın! O yaz, kış spor yapmayı ihmal etmiyor. Baksanıza, pilates hareketlerini yaparken ne kadar da rahat. E güzel vücudunu da buna borçlu tabii.

Yediklerine Dikkat Ediyor

Yıllardır Esmersoy’a nasıl fit kaldığı, formunu nasıl koruduğu sorulup duruyor. Onun, haftanın her günü spor yaptığını kabul edemiyor olmalıyız ki bu soruyu tekrar tekrar soruyoruz kendisine. Tamam! Sadece düzenli spor yapmıyor, yediklerine de çok dikkat ediyor. İsyankar Burcu’ya biz de isyan ediyoruz! Bu kadar mükemmel olamazsın…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz