Exxen’in Üzerinde Karabulutlar Dolaşıyor: Aleyna Tilki’nin Kas Spazmından Sonra Cemal Can Koronavirüs Kaptı!

Aleyna

Haberler

7 Şubat 2021

Exxen’in Üzerinde Karabulutlar Dolaşıyor: Aleyna Tilki’nin Kas Spazmından Sonra Cemal Can Koronavirüs Kaptı!

Survivor sayesinde adını duyuran Cemal Can Canseven yarışmadan sonra da popülerliğini korumayı başardı. Birçok marka ile işbirliği yaparak influencerlık camiasına adım atan Cemal Can Canseven, bugün Instagram hesabından Koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve hastalığı hafif geçirdiğini söyledi!

Bildiğiniz gibi Koronavirüs pandemisi sebebiyle ülkemizde pek çok kısıtlama var; hafta sonları sokağa çıkma yasağı, akşam 21’den sonra sokağa çıkma yasağı. Ancak ünlüler genelde bu kurallara pek tabii değiller. Birçok oyuncu dizi çekimleri nedeniyle özel izin alarak istediklerini yapıyor.

Cemal Can Canseven

Cemal Can Koronavirüs Oldu!

Bu isimlerden biri de Cemal Can Canseven! Exxen’de “Bu Benim Masalım” isimli dizide Aleyna Tilki’yle beraber başrol oynayan Cemal Can Canseven, kalabalık ve kapalı bir sette çekimlere devam ediyor.

Cemal Can Canseven

Bugün Cemal Can Canseven’in Instagram hesabından yaptığı açıklamaya göre, Koronavirüs testi pozitif çıkmış! 14 gün boyunca evinde tedavisi devam edecek olan Cemal Can Canseven, hastalığı hafif atlatanlardanmış. Hal böyle olunca “Bu Benim Masalım” dizisinin çekimleri de ertelendi ve bütün set ekibine Koronavirüs testi yapıldı.

“Bu Benim Masalım” Setinde Kötü Günler!

Geçtiğimiz günlerde de Cemal Can Canseven’in rol arkadaşı Aleyna Tilki, kas spazmı geçirerek hastanelik olmuştu! “Bu Benim Masalım” dizisinin üzerinde karabulutlar geziyor. Önce Aleyna Tilki hastanelik oldu, şimdi de Cemal Can Canseven Koronavirüs kaptı! Bakalım dizi çekimleri ne kadar ertelenecek. Exxen’in en popüler yapımlarından olan dizinin bir süre ertelenmesi Exxen’in kötü giden kaderini daha da etkileyecek mi zamanla göreceğiz!

Cemal Can Canseven

Hem Aleyna Tilki’ye hem de Cemal Can Canseven ve bütün set ekibine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz! Umarız bir daha bu tarz sağlık sorunları yaşamadan çekimlerine devam ederler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz