Darbe Girişiminin Ardından Halit Ergenç’in Dizisinin Adı Değişiyor

admin

Haberler

25 Temmuz 2016

Darbe Girişiminin Ardından Halit Ergenç’in Dizisinin Adı Değişiyor

15 Temmuz tarihinde ülkemizde yaşanan darbe girişiminin yaraları sarılmaya devam ediyor. Dizi sektörü ise kesilmekte olan reklamlardan dolayı büyük bir sarsıntı yaşıyor. Hazırlık aşamasında olan bazı projelerin çalışmaları da yavaşlamış durumda.

Bu ay yayınlanması planlanan diziler için de büyük değişiklikler yapılıyor. Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ'un projeleri devam ederken, Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftinin yer alacağı ‘Vatan Haini’ adlı dizinin de 15 Ağustos tarihinde yayınlanacağı kararı alındı.

Dizinin Adı “Vatanım Sensin” Olacak

Beykoz Kundura Fabrikası'nda çekimleri için hazırlıkların devam ettiği dizinin yaşadığımız darbe girişiminden sonra ise adının ‘Vatanım Sensin’ olarak değişeceği açıklandı. 1918 yılındaki İzmir'de geçen dizide Halit Ergenç ‘Cevat’ isimli vatanını seven bir askeri canlandıracak. Bergüzar Korel ise askerin evli olduğu ve 2 çocuğunu doğurduğu ‘Azize’ karakterini canlandıracak.’

Ünlü çiftin geçtiğimiz günlerde yurtdışına tatile çıktığı ve çekimler öncesinde son kez tatil yaptıkları da biliniyor. Dizinin daha başlamadan böyle bir karar alması ise gündem konusu haline gelmesini sağlamış durumda.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz