Meryem Uzerli Dizi Öncesi Evleniyor

admin

Haberler

26 Temmuz 2016

Meryem Uzerli Dizi Öncesi Evleniyor

Ünlü işadamı sevgilisi Alp Özcan'dan kısa süre önce evlilik teklifi alan ve evlilik teklifini kabul eden oyuncu Meryem Uzerli'nin evlilik hazırlıklarına başladığını söyleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil olduğu söylenen 32 yaşındaki ünlü oyuncunun dizi çekimleri başladıktan sonra yoğun bir şekilde çalışmak zorunda kalacak olmasından dolayı Alp Özcan ile dizi çekimleri başlamadan önce evleneceği söyleniyor.

Ağustos Ayında Çekimler Başlayacak

Çiftin yakın çevresinden gelen haberlere göre ise düğün önümüzdeki günlerde dizi çekimleri başlamadan önce yapılacak. Meryem Uzerli'nin başrollerinde Oktay Kaynarca'nın da yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümleri için Ağustos ayının ikinci haftasında kamera karşısına geçeceği söyleniyor.

Yeni katılacağı diziye farklı bir hava katacağı düşünülen Uzerli'nin aynı zamanda dizi senaryosunun da ufak değişikliğe uğramasına sebep olabileceği söyleniyor. Şimdilik dizide hangi karakteri canlandıracağı bilinmeyen Meryem Uzerli'nin sıra dışı bir karakteri canlandırarak akıllarda yer edecek bir dizi karakterini yaratacağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz