Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisinin Senaryosu Yine Değişti

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisinin Senaryosu Yine Değişti

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda 2 yıllık uzun bir aradan sonra tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ay Yapım ile anlaşma yapan Kıvanç Tatlıtuğ'un Siyah Beyaz adlı dizisinin senaryosu ise Kara Para Aşk dizisinden de tanıdığımız Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon tarafından yazılıyor.

Dizinin çekimlerine uzun süredir hala başlanmamış olması ise Kıvanç Tatlıtuğ'un senaryo üzerinde istediği değişiklikler olduğu söyleniyor. Proje aşamasından beri dizinin senaryosunun tam 7 defa değiştirilmesini isteyen oyuncu bu kez işini sağlama almak için büyük bir çaba gösteriyor.

Bayan Başrol Oyuncusu Tuba Büyüküstün Olacak

Yeni dizisinin senaryosu için kılı kırk yardığı söylenen oyuncunun bundan iki yıl önce Kurt Seyir ve Şura dizisinde yaşadığı hüsranı tekrar yaşamak istemediği söylenen oyuncunun başrol bayan oyuncusu için de zor kararlar aldığı söyleniyor.

Ancak yapılan görüşmelerden sonra Kara Para Aşk dizisinde yer alan ünlü ve başarılı oyunculardan Tuba Büyüküstün ile geçtiğimiz hafta anlaşmaya varıldığı söyleniyor. Cast çalışmaları devam eden dizinin Eylül ayının içerisinde ilk bölümünü Star TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz