Dayanamayıp Sonunda Küfür Etti! Güzel Şarkıcı Demet Akalın Twitter’da Sinirlenince Küfürü Bastı: “S*ktir Git!”

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2022

Dayanamayıp Sonunda Küfür Etti! Güzel Şarkıcı Demet Akalın Twitter’da Sinirlenince Küfürü Bastı: “S*ktir Git!”

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Demet Akalın, her yaptığıyla sansasyon yaratmayı başaran güzel şarkıcı bildiğiniz gibi Twitter hesabını da oldukça aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Hem Instagram’dan hem Twitter’dan takipçileriyle iletişime geçmekten çekinmeyen Demet Akalın’ın hemen hemen her konuyla ilgili yapacak bir yorumu oluyor. Türk yabancı demeden tüm ünlüler hakkında konuşmaktan geri durmayan güzel şarkıcıyı Twitter’da küfür ederken yakaladık! Takipçisine verdiği yanıtla herkesi şaşırtan Demet Akalın’ın vukuatları bitmiyor…

Her Olayın Baş Kahramanı!

Geçtiğimiz yıldan beri son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer almayı başaran Demet Akalın şarkıları ya da mesleğiyle değil de daha çok söyledikleri ya da yaptıklarıyla karşımıza çıkıyor. Magazin sansasyonların bir şekilde içinde yer almayı başaran güzel şarkıcı son olarak iki yakın arkadaşı Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier’in yaşadığı iddia edilen yasak aşkı hakkında konuşmuş hatta davalık bile olmuştu!

blank

Bircan Bali’nin ortaya attığı iddiaya göre Deha Bilimlier ve Gülşah Saraçoğlu yasak aşk yaşıyordu. Demer Akalın ise bu ikilinin yasak aşk yaşadığı iddialarını destekler nitelikte konuşmalar yapınca hem Deha Bilimlier hem Gülşah Saraçoğlu ile arası bozuldu.

Twitter’da Demo’yu Çileden Çıkarttılar!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın Twitter’ın da en çok konuşulan isimlerinden biri, özellikle yaptığı yazım yanlışlarıyla sık sık sosyal medyanın diline düşen güzel şarkıcı dün akşam bir takipçisinin yaptığı yoruma sinirlenince dayanamadı ve küfürü bastı! Mersin’de yaşayan 24 yaşındaki Raziye Oskay, eski sevgilisi Barış Can Uçuk tarafından tabanca ile vurularak öldürüldü. Bu olayı paylaşan Demet Akalın tepkisini “Allah belasını versin!” diyerek göstermekten geri durmadı ancak Demo’nun takipçilerinden biri güzel şarkıcı kızdırınca tepkisini “S*ktir git!” diyerek herkese duyurmuş oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz