Kurgu İddialarıyla Gündeme Gelen Esra Erol’un Programında Şoke Eden İtiraf: “Eşimi Pompalı Tüfekle Vurdum!”

Aleyna

ATV

10 Ocak 2022

Kurgu İddialarıyla Gündeme Gelen Esra Erol’un Programında Şoke Eden İtiraf: “Eşimi Pompalı Tüfekle Vurdum!”

Esra Erol’un ATV’de yayınlanan programında gün geçmiyor ki yeni bir skandal daha görmeyelim! Son olarak Esra Erol’un programına damga vuran Fatma ve Ahmet’in Tiktok’ta canlı yayın açıp programda yaşanan olayların kurgu olduğunu iddia etmesiyle seyircilerin aklında soru işaretleri oluşmuştu. Esra Erol’dan ya da ATV’den konuyla ilgili açıklama henüz gelmedi. Bugün ise Esra Erol’un programına katılan Emine Pamuk’un hayat öyküsü herkesi oldukça yaraladı, oğlu Kenan’ın Gülay ismindeki bir kadınla beraber olmaya başladıktan sonra 35 yıldır yaşadığı evinden kovulduğunu anlatan Emine Pamuk, Esra Erol’dan yardım istedi.

Esra Erol’un Canlı Yayınında Akıl Almaz İtiraf!

Emine Pamuk, son 1 yıldır sokaklarda ve arkadaşlarında kaldığını anlattı, eşinin kendisini aldattığı için pompalı tüfekle vurduğu ve bu yüzden de bir süre cezaevinde kaldığını anlattı. Cezaevinden çıktıktan sonra ise 35 yıldır yaşadığı evden oğlu Kenan’ın onu kovduğunu gözyaşları içinde dile getirdi:“Oğlum Kenan sevgilisi Gülay yüzünden beni kendi evimden kovdu. Benim 35 yıldır hayatım o evde geçti. Hatıralarım o evde benim! Oğlum bana ‘git koca bul. Bu evde bir oda bile hak etmiyorsun’ dedi. Ben de mecburen çıktım gittim. Beni cezaevine gönderecekti Esra Hanım… Eşimi vurdum, 7 sene önce eşim beni aldattı. Eve geldi bana hareketlerde bulundu. Ben de onu pompalı tüfekle onu vurdum. Eşim hayatta Esra Hanım. Eşim Zonguldak’ta yaşıyor”

Emine Pamuk’un yürekleri dağlayan bu sözlerinin ardından Yeşilkaya Muhtarı Mehmet Arla telefonla canlı yayına bağlandı ve Emine Teyzenin söylediklerini doğruladı; “Kolluk Kuvvetleri eve geldiğinde anne darbedilmişti. ‘Evimi ben babamdan aldım, annemin hakkı yoktur’ dedi bize. Dava aslında ev davası”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz