Söylemezsem Olmaz’ın Canlı Yayınına Katılan Ajda Pekkan’dan Yıllar Sonra Gelen Aşk İtirafı: “Doğru İnsanı…”

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2022

Söylemezsem Olmaz’ın Canlı Yayınına Katılan Ajda Pekkan’dan Yıllar Sonra Gelen Aşk İtirafı: “Doğru İnsanı…”

Türkiye’nin en büyük sanatçılarından olan Ajda Pekkan, yeni şarkılarıyla ve sahne performanslarıyla konuşulmaya devam ediyor. Her daim güncel kalmaya özen gösteren Ajda Pekkan, yeni nesile de ayak uydurabilen nadir sanatçılardan! Hatta son dönemin yükselen yıldızı NFT’lere de giriş yaptığını açıklayan usta sanatçı bugün Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz’a telefon ile bağlanarak hakkında merak edilenleri açıkladı.

Ajda Pekkan

Hakan Altun’la Aşk İddialarını Yanıtladı!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda Ajda Pekkan ve Hakan Altun arasında aşk yaşandığına dair bir iddia ortaya atılmıştı. İlk açıklama Hakan Altun’dan gelmişti; “Ajda Hanım’la müzik ve dostluk dışında herhangi bir ilişkimiz yoktur. Kendisine olan saygım ve hayranlığım dışında dedikoduya mahal bırakacak herhangi bir davranışım da olmamıştır”

blank

Ardından açıklama yapan Ajda Pekkan, “Sabah ben de ilişki yaşıyorum diye kalktım. Bir önceki ilişkim bitti mi, bitmedi mi çok ikilemde kalmışlardı, hep o haber oluyordu. Yeni bir haber çıktı diye sevindim. Ayrıldıktan sonra iki lokma biriyle görüştüğünüz zaman yakıştırmalar oluyor. Hakan çok değerli bir insan. Çok iyi dostuz, hafta sonu da çıktık, eğlendik. Yine çıkar eğleniriz. Bir şey olsa deklare ederiz. Ama yok. Programda da o kadar emin konuşmuşlar ki, ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza!” demişti.

Bu yaşanan gelişmelerin ardından Ajda Pekkan bugün canlı yayında Hakan Altun hakkında şu sözleri söyledi; “Ben Hakan’a hayrandım, Hakan da bana. Elektriklenme olmuştum benim tarafımdan olmadı. Karşı taraftan oldu. O elektriklerin hepsini görüyorum. İnsanı hoşlaştırıyor”

“Yanlış İnsanı Seçiyorum!”

Hakan Altun’la ilgili sözlerinin ardından, Seren Serengil’in “hayatında biri var mı?” sorusuna da yanıt vermekten geri durmayan Ajda Pekkan, “Hayatımda kimse yok, yanlış insanlar seçiyorum kazara. O işte başarılı değilim malesef!” diyerek aşk hayatında yüzünün gülmediğini ve şanssız olduğunu itiraf etmekten çekinmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz