Defne Samyeli ve Cansel Elçin Sol Yanım Dizisinde Buluşuyor!

Aleyna

Star TV

16 Ekim 2020

Defne Samyeli ve Cansel Elçin Sol Yanım Dizisinde Buluşuyor!

Başrollerinde Defne Samyeli ve Cansel Elçin’i buluşturan Sol Yanım dizisi yakında Star TV’de başlıyor.

İstanbullu Gelin dizisinde konuk oyuncu olarak bu konudaki yeteneğini ispatlayan Defne Samyeli, şimdi de Sol Yanım dizisinde başrol oynayacak. Samyeli’nin ünlü oyuncu Cansel Elçin’le başrolleri paylaşıyor. Sol Yanım dizisinin kadrosunda Cemre Baysel, Özge Yağız, Tolga Mendi ve Emre Bey gibi pek çok genç isim de yer alıyor.

Sol Yanım Dizisi Ne Anlatacak?

Sol Yanım kadrosu

Dizinin ana karakterleri olağanüstü bir zenginliğin ve ihtişamın içinde yaşadıktan sonra herşeyi kaybeden Serra ve kızı. Taşındıkları küçük mahalledeki hayatlarına alışmaya çabalayan Serra, tek başına hayata tutunmayı öğreniyor.

Öte yanda ise zengin ve itibarlı Kutlusoy ailesi var. Bu zenginliğin bedeli olan sırlar ve hesaplaşmalar içinde boğulan Kutlusoy ailesinin veliahtı Selim’in ve Serra’nın sırlarının iç içe geçtiği öyküde aşk da olayların tam merkezinde duruyor.

Aşklar ve Tesadüfler Zinciri

Sol Yanım kadrosu

Sol Yanım, bu sezon ekranı kasıp kavuran roman uyarlamalarından ya da tarihi dizilerden çok farklı bir noktada duruyor. Sırları ve bu sırların yarattığı aşkı ve tesadüfleri konu alan dizi aynı zamanda güçlü bir kadın hikayesini anlatıyor.

Sol Yanım, ekrandaki zorlu rekabete çoğunlukla genç isimleri bir araya getirdiği kadrosuyla dahil olarak dikkat çekiyor. Klasik ama bir o kadar da merak uyandıran senaryosu ve sürpriz isimleriyle Sol Yanım, yakında Star TV’de ekrana gelecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz