Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Yayınlanacak mı? Sonunda Yapımcıdan Haber Geldi!

Aleyna

FOX

16 Ekim 2020

Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Yayınlanacak mı? Sonunda Yapımcıdan Haber Geldi!

Sevilen dizi Savaşçı, dört sezondur Bordo Berelilerin zorlu öyküsünü ekrana getiriyordu. Ancak 99. bölümünden sonra ara veren dizi bir türlü ekrana dönmeyince izleyiciler telaşlandı. Savaşçı dizisinin akıbeti hakkında nihayet bir açıklama geldi.

Bordo Berelilerin yaşadıklarını anlatan Savaşçı dizisi dört sezondur pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Ancak Covid-19 salgını nedeniyle setler durunca ekrandan en erken ayrılan dizilerden biri Savaşçı oldu. Çünkü Eskişehir’de zorlu koşullarda çekilen dizinin set koşulları diğer dizilerden daha ağırdı.

Dizinin İzleyicileri Merak İçinde

Berk Oktay

Normalleşme sürecinin başlamasıyla beraber setler de tekrar kuruldu. Hemen hemen her hafta yeni bir dizi başlıyor ve eski diziler yeni sezonlarıyla ekrana dönüyor. Ancak Savaşçı’nın ne zaman başlayacağına dair hiç ses yok. Eylül ayında stoktaki bölümlerle ekrana gelen diziye dair belirsizlik dizinin sadık kitlesini tedirgin etti. Dizinin başrol oyuncusu Berk Oktay da yeni sezon hakkında büyük bir belirsizlik olduğunu söyleyince telaş iyice arttı.

Çekim Mekanları Yenileniyor

Savaşçı dizisi

Neyse ki Savaşçı dizisinin yapımcısı Limon Film, projenin Fox’ta devam edeceğini duyurarak bu belirsizliğe son verdi. Şirket yetkilileri, çekim mekanlarının yenilendiğini ve setin hazırlandığını söyledi. Oyuncu kadrosunun ve reji ekibinin aynı şekilde devam edeceğini ve ekim ayı içinde sete çıkılacağını da eklediler.

Son Bölümde Neler Oldu?

Savaşçı afişi

Kopuz Albay’ı korumak için kurşunların önüne atlayan Yüzbaşı Kağan, vuruluyor. Kopuz Albay bir yandan çatışırken, bir yandan da ağır yaralı olan Kağan’ı ateş çemberinden çıkarmaya çalışıyor. Ancak bu sandığı kadar kolay olmuyor.

Yörük Haydar ve Kılıç Timi’nin diğer üyeleri ise Kopuz Albay ve Kağan Yüzbaşı’yı kurtarmak için her şeyi göze alıyor. Kutalmış Paşa önce karşı çıksa da sonra beklenmedik hamlesiyle herkesi şaşırtıyor. Gerilim gittikçe tırmanırken Kopuz Albay ve Kağan Yüzbaşı için artık çok az zaman kalıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz