Zafer Algöz Eski Dostu Okan Bayülgen’i Suçladı: “Neden adım geçmiyor”

Aleyna

Haberler

16 Ekim 2020

Zafer Algöz Eski Dostu Okan Bayülgen’i Suçladı: “Neden adım geçmiyor”

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, Jülide Ateş’in sunduğu 40 programına katıldı. Sorulara samimiyetle cevap veren Algöz, senelerce beraber çalıştığı Okan Bayülgen’e neden darıldığını da anlattı.

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, Jülide Ateş’in sunduğu 40 programındaki zor soruları ustaca cevapladı. Bu sorulardan biri de Algöz’ün 1990’larda ve 2000’lerin başında senelerce beraber çalıştığı Okan Bayülgen’le ilgiliydi. Algöz, yollarının neden ayrıldığını ilk kez açıkladı.

Zafer Algöz’e Dost Kazığı!

Okan Bayülgen ve Zafer Algöz

Okan Bayülgen’le senelerce Televizyon Çocuğu ve Zaga programlarında yıllarca beraber çalışan Zafer Algöz, meğer dost kazığı yüzünden programdan ayrılmış! Programdaki yazarlarla komedi anlayışlarının uyuşmadığını ve doğaçlama yapmaya karar verdiklerini söyleyen Algöz, çok sevilen Dudu Teyze karakterini yaratmış.

Ünlü oyuncu, “Evimin tam karşısında oturan bir kadın vardı. Bütün gün camda çay sigara içip, aşağı bakardı. Çocukların oğlunun arabasına yanaşmasına sinirlenirdi. Kadın dikkatimi çekince programda kullanmaya başladık” diyerek sevilen karakter Dudu Teyze’nin macerasını anlattı.

“Neden adım geçmiyor?”

Okan Bayülgen ve Zafer Algöz

Zafer Algöz, bir süre sonra yaratıcılığını üstlendiği işleri Okan Bayülgen’in sahiplendiğini öğrenmiş. Bayülgen, notere gidip Zafer Algöz’ün yarattığı karakterleri üstüne almış. Algöz, “Senin programında yapıyoruz ama bizim niye adımız geçmiyor” diye sorunca “TV dünyasının kuralları böyledir” cevabını almış!

Dudu Teyze karakteriyle çekilen reklam teklifinden de Okan Bayülgen’e payını veren Algöz, tatsızlık olacağını düşünüp programdan ayrılmış. “Kusura bakma, şov dünyasının değil arkadaşlık dünyasının kurallarına göre hayatımı devam ettiriyorum” diyen Algöz, epey kırgın görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz