Yargı’nın Yıldızları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz, Yeni Sezon Hakkında Şimdiden Spoiler Verdi!

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2023

Yargı’nın Yıldızları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz, Yeni Sezon Hakkında Şimdiden Spoiler Verdi!

Kanal D’nin reyting makinesi dizilerinden Yargı, geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünün ardından sezon finali için ara verdi. Seyirciler tarafından tam not alan sezon finali sosyal medyada da konuşuldu. Yargı’nın sezon finali reytinglerde de yine gecenin birincisi oldu. Dizi AB’de 7,07 reyting ve 19,70 izlenme payı, 20+Abc1’de 7,69 reyting ve 18,51 izlenme payı, Total’de ise 6,55 reyting ve 17,22 izlenme payı elde ederek pazar akşamının birincisi oldu. 7 Mayıs’ta sezon finaline giren dizinin oyuncuları ve ekibi Gümüşsuyu’nda hep birlikte kutlama yaptı. Geceye elbette dizinin başrollerinden olan Pınar Deniz damga vurdu. Hem Pınar Deniz hem Kaan Urgancıoğlu, mekan çıkışında magazincilerin sorularını yanıtladı. Oyuncular geçtiğimiz sezonu değerlendirip, gelecek sezon hakkında da bilgi vermeyi ihmal etmedi.

Yargı Sezon Finaline Girdi!

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı, Yargı, 7 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan 63’üncü bölümüyle sezon arası verdi.

blank

Dizi ekibi, geçtiğimiz akşam Gümüşsuyu Topaz isimki bir mekanda, hem ikinci sezonun sezon finalini seyretti hem de kutlama yaptı. Mekan çıkışınca Hem Pınar Deniz hem Kaan Urgancıoğlu, mekan çıkışında magazincilerin sorularını yanıtladı. Pınar Deniz, “Kendi adıma çok teşekkür ediyorum yine çok şey yaşadığımız bir sezondu. Ben şunu daha iyi anladım ki biz birbirimizi çok seven bir ekibiz. ‘Yargı’yı gerçekten çok seviyoruz. İkinci sezon bitseydi gerçekten çok eksik kalacaktı. Üçüncü sezon daha da bomba gibi geliyoruz. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

blank

Savcı Ilgaz Kaya’yı canlandıran Kaan Urgancıoğlu ise; “İkinci sezonda bitmesi tasarlanmışken üçüncü sezona geçiyor olmak bizim için çok mutluluk veren bir durum. Burada olmaktan da mutluyuz. Sete giderken ayaklarımız koşa koşa gidiyorsa bu bizim için büyük bir gösterge keyifli çalışıyoruz. Seyircimiz de bizi izleyip, takdir ediyor. Bundan daha büyük bir mutluluk yok. Çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” açıklamasını yaptı

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz