Demet Akalın, Alişan ve Buse Varol Aile Yemeğinde Buluştu! Alişan, Hira’yla İddiaya Girdi

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2023

Demet Akalın, Alişan ve Buse Varol Aile Yemeğinde Buluştu! Alişan, Hira’yla İddiaya Girdi

Demet Akalın ve Alişan’ın son yıllardaki dostluğunu bilmeyen yok. Son olarak Star TV’de birlikte program sunan ikili, bir yılın ardından reytingleri düşük olduğu için sabah programını bırakmış, o ikilinin yerine ise Seda Sayan gelmişti. Uzun yıllar küs kalan Demet Akalın ve Alişan, barıştıktan sonra sık sık bir araya gelerek görüşüyor.

Üstelik sadece kendileri değil, aynı zamanda Okan Kurt ve Buse Varol’la birlikte aile dostu oldular. Geçtiğimiz gün Demet Akalın, Okan Kurt, Alişan ve Buse Varol birlikte yemek yedikleri keyifli anları Instagram’dan paylaştı. Hatta Alişan, Demet Akalın’ın kızı Hira’yla iddiaya bile girdi.

Buse Varol’la Alişan’ın Ailesinin Arasındaki Soğukluk Devam Ediyor mu?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Alişan’ın annesi Suzan Tektaş’ın Instagram hesabından beğenilen bir yorum tartışmalara neden olmuştu. Söylemezsem Olmaz’da yer alan iddiaya göre; “Buse samimi görünmüyor, fırsat bulunca gidecekmiş gibi duruyor” yorumuna kayınvalideden beğeni gelmişti. Alişan ise bu iddialara karşılık; “Annem sosyal medyayı sadece bakmak için kullanır. Yanlışlıkla olmuştur. Beğeni ya da yorum kısmı ile ilgilenmez. Annem, Selçuk vefat ettikten sonra evden çıkmıyor. Mezarlıktan eve, evden mezarlığa gidiyor. Başka yaptığı bir şey yok kadının. Huzurlu ve mutluyuz. Hiçbir sorun yok” diyerek, konuya açıklık getirdi.

Demet Akalın ve Alişan Bir Araya Geldi!

Artık magazin gündeminde yer alacak sansasyonlara imza atmayan Tektaş ailesi, kendisine ve çocuklarına odaklanmış durumda. Magazin gündeminden uzak aile hayatı yaşayan Alişan ve Buse Varol, dün akşam aile dostları olan Demet Akalın ve Okan Kurt ile buluştu. Dostluklarını pekiştiren aile, güzel ve keyifli akşam yemeğinden fotoğraflar çekerek Instagram’da paylaşmayı da ihmal etmedi.

blank

Hatta Alişan, Demet Akalın’ın kızı Hira’yla iddiaya bile girdi. O keyifli anlar sosyal medya kullanıcıları tarafından beğenildi. Akşam yemeğinin ardından ise ünlülerimiz evlerine dağıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz