Fotoşopla Hadise ve Demet Akalın’a Benzeyen Deniz Seki’den Açıklama Geldi: “Bence Dozunda…”

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2023

Fotoşopla Hadise ve Demet Akalın’a Benzeyen Deniz Seki’den Açıklama Geldi: “Bence Dozunda…”

Gün geçmiyor ki bir ünlümüz fotoşopun dozunu kaçırarak kendini bambaşka bir insan yapmasın! Söz konusu fotoşop olduğu zaman akıllara belli başlı isimler geliyor. Bu kişiler filtrelerin dozunu kaçırarak kendilerini olduklarından çok daha genç, çok daha güzel ve çok daha ince yapıyor. Fotoşop uygulayarak neredeyse yüz nakli yapan isimler arasında Seda Sayan ve Safiye Soyman gibi isimler geliyor, hatta bu isimler filtreleri ve uygulamaları eğlencesine kullandıklarını, bazı dönemlerde uyguladıkları yöntemlerle kendine benzemediklerini kabul ediyor. Hatta geçtiğimiz dönemlerde Seda Sayan bu konuyla ilgili paylaşımlar yaparak eğlendiğini kabul etmişti.

Deniz Seki’nin Fotoğrafı, Hadise ve Demet Akalın’a Benzetildi

Son dönemlerde fotoşopun dozunu ayarlayamayan isimlerden biri de Deniz Seki oluyor. Güzel şarkıcı, paylaştığı fotoğrafların üzerinde o kadar fazla ayar yapıyor ki, pek çok sosyal medya kullanıcısı ortaya çıkan görüntünün Deniz Seki olmadığını söylemekten geri durmuyor. Dün de Deniz Seki’nin bir fotoğrafını paylaşmasından sonra sosyal medya bir kez daha karıştı ve bu durum magazin gündemini de etkiledi. Güzel şarkıcının dün paylaştığı fotoğraf sosyal medyada kısa sürede viral hale geldi. Aslında fotoğrafın kendisine baktığımızda büyük bir sorun görmüyoruz ancak Deniz Seki’nin fotoşop dozunu ayarlayamaması sosyal medya kullanıcıları için goygoy malzemesi haline geldi.

“Bence Gayet Dozunda”

Deniz Seki’nin “Bugün de iyi şeyler düşünüp, hayata pozitif bakalım. Güzel günler yakındır” notuyla paylaştığı fotoğrafa Yüzlerce yorum geldi, sosyal medya kullanıcıları Deniz Seki’yi Hadise ve Demet Akalın’a benzetince olanlar oldu. Fotoğrafın altına; “Hadise Akalın Seki”, “Hadise sandım”, “Bu kim?”, “Deniz Seki’yi gören var mı?”, “Bu kim Allah aşkına. Kendiniz olmayan fotoları paylaşırken utanmıyor musunuz acaba?” gibi pek çok yorum yapıldı. Kısa süre içinde Instagram’da viral olan bu fotoğraf magazin gündemini de etkiledi, haberler yapıldı.

blank

Ancak Deniz Seki, fotoşopun düzeyinden memnun olacak ki; kendisini haber yapan bir magazin hesabına cevap verdi. Fotoşopun dozunda ve abartılı olmadığını dile getirdi güzel şarkıcı, “Buse Tirman imzalı bu fotoğraflar ve her şey de gayet dozunda bence”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz