On Parmağında On Marifet Buse Varol, Çılgın Sedat’la Düet Yaptı Sosyal Medya Yıkıldı!

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2023

On Parmağında On Marifet Buse Varol, Çılgın Sedat’la Düet Yaptı Sosyal Medya Yıkıldı!

2018 yılında Alişan’la evliliğinden sonra kısa süre içinde Instagram’ın sevilen yüzlerinden biri haline gelen Buse Varol, son zamanlarda hem oyunculuğu hem sesiyle sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Geçtiğimiz hafta sonunda, bir akrabasının düğünü için soluğu Samsun’da alan Buse Varol, düğünden bol bol fotoğraf ve video paylaşmayı ihmal etmedi.

Buse Varol’un Sesi Düğüne Damga Vurdu!

Ayrıca güzel oyuncu sadece paylaşım yapmakla kalmadı, Alişan’ın eşi olduğunu kanıtlarcasına sahneye çıkarak Çılgın Sedat ile düet yaptı. O anlar sosyal medyaya yansıyınca pek çok kullanıcı Buse Varol’un oyunculuk yeteneğinin yanı sıra sesinin de güzel olduğuna dair yorumlar yapmaktan geri durmadı.

30 Milyon TL’lik Ev İddiası!

Buse Varol, Samsun’da düğündeyken Alişan hakkında yeni bir iddia magazin gündemini karıştırdı. İddiaya göre Alişan, geçtiğimiz yıl kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş’ın ailesine 30 milyon TL’lik ev, 2 milyon TL’lik araba almış! Alişan’ın eşi Buse Varol ve Alişan’ın ailesinin arasından ne kadar bozuk olduğunu bilmeyen yok. TV8 ekranlarında karşımıza 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Alişan, yengesine ev ve araba aldığı yönündeki iddiayı yalanlayarak “Böyle bir şey yok. Benim ağzımdan çıkmayan, doğru olmayan, yalan yanlış bir sürü haber çıkıyor. Ben yalanlamaktan bıktım. Bu nereden çıktı şimdi durup dururken? Benim kardeşimin eşi ve çocukları hala aynı evlerinde Selçuk yaşıyormuş gibi yaşamlarına devam ediyorlar. Benim 30 milyon TL’lik evim yok. Araba iddiası da yalan. Kasten yapılmış bir haber olarak düşünüyorum. Bizi yıpratmak için…” dedi

Evlatları ve yeğenleri için elinden geleni yapmaya çalıştığını söyleyen Alişan, “Ben ailem için çalışıp kazanıyorum. Daha önce de söyledim benim iki değil artık dört evladım var. Onları kendi evlatlarımdan hiçbir zaman ayırt etmedim, hiçbir zamanda ayırt etmeyeceğim. Elimden gelirse böyle bir şey tabi ki yaparım” dedi. Alişan, “Buse ile evliliğinize zarar mı veriyor böyle haberler?” sorusuna “Ben şu an bu haberi senden duydum. Böyle bir şeyin olmadığını herkes bildiği için zaten zarar vermez, kimse inanmaz” cevabını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz