Demet Akalın Merve Boluğur’a mı Özendi? “Tablo gibiyim…”

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2020

Demet Akalın Merve Boluğur’a mı Özendi? “Tablo gibiyim…”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın son paylaşımı “Bu ne kibir” dedirtti. Merve Boluğur’un meşhur paylaşımını hatırlatan Demet Akalın, takipçilerinin kafasını karıştırdı.

demet akalın fotoğrafı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Instagram’ı en sık kullanan isimlerin başında geliyor. Hayatına dair neredeyse her detayı paylaşan Akalın, Alişan’la beraber sunduğu sabah programı hakkında da sık sık paylaşım yapıyor. Ancak bu paylaşımların hepsi programla alakalı değil!

Kendisine Nazar Boncuğu Gönderdi!

Alişan ve Demet Akalın

Demet Akalın, birkaç aydır Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programını sunuyor. Bir dönem araları kötü olan Demet Akalın ve Alişan, barışmalarını sundukları programın başarısıyla taçlandırdı. Ancak 43. bölümü deviren program kazandığı başarı kadar programa gelmemek için “müziği bıraktım” diyen konuk seçimleri ile de ünlü oldu!

Neyse ki Demet Akalın’ın programa dikkat çekmek için yeni fikirleri var gibi görünüyor. Eski bir manken olan, hatta mankenlikten şarkıcılığa geçiş akımını başlatan Akalın’ın dış görünüşüne verdiği önem malum. Akalın, zaman zaman programdan beğendiği görüntülerini paylaşıyor. Ancak son yaptığı paylaşım takipçilerine pes dedirtti!

Demet Akalın'ın attığı story

Demet Akalın, nazar boncuğu koyduğu fotoğrafına “Tablo gibiyim” yorumunu da ekleyerek adeta kibir şovu yaptı! Ünlü şarkıcının bu paylaşımı akıllara “tablo gibi” olduğunu iddia eden bir diğer isim Merve Boluğur’u getirdi. Acaba Boluğur’un karşılaştığı sert tepkiler Akalın’a da yönelecek mi?

Daha Dün Şikayetçiydi!

Demet Akalın

Demet Akalın, son günlerde yaptırdığı cerrahi işlemlerle gündemdeydi. Yaptırdığı dudak dolgusu olay yaratan ünlü şarkıcı, meğer pişman olduğu bir operasyon daha yaptırmış!

Demet Akalın, sürekli gelen “Boynuna ne oldu?” sorularına nihayet cevap verdi. Ünlü şarkıcı gençlik aşısı yaptırdığını ancak aşının cildinde alerji yaptığını söyledi. “Boynum 15 gündür böyle. Bilmediğiniz şeyleri asla yaptırmayın, ısrar edenlerden uzak durun!” diyerek takipçilerini uyardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz