Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek’in Söylediği Şarkılara Hayran Kalacaksınız!

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2020

Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek’in Söylediği Şarkılara Hayran Kalacaksınız!

Ecem Erkek, Güldür Güldür’ün en yetenekli oyuncularından biri. Ama ünlü oyuncunun en az oyunculuk kadar yetenekli olduğu bir konu daha var!

Ecem Erkek

Ünlü oyuncu Ecem Erkek, ekranların sevilen komedi programı Güldür Güldür’ün yetenekli oyuncularından biri. Özellikle programın diğer süper yeteneklerinden Onur Buldu’yla oynadıkları skeçler izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. İkilinin canlandırdığı Bilal ve Naime’nin en komik sahnelerinden bazıları şunlar.

Ecem Erkek, kısa sürede programın en sevilen isimlerinden oldu ve Türkiye’nin başarılı kadın komedyenleri arasına ismini yazdırdı. Ancak bu kadar yetenekli olduğu başka bir konu daha var!

Hayatını Değiştiren Şarkı!

Ecem Erkek ve Gökhan Çınar

Ecem Erkek, tiyatro bölümü mezunu olsa da müzisyenliğe transfer olabilecek kadar güzel bir sese sahip! Müziğe olan ilgisi ise çocukluğundan geliyor.

Ünlü oyuncu, Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu YouTube programı Katarsis’e katıldığında hayatını değiştiren şarkının “Seher Yıldızı” türküsü olduğunu söyledi. Ecem Erkek, bu türküyü çocukken yaşadığı sobalı evde kıyafetlerini yıkarken söylediğini de ekledi.

Türkü Aşkı Bugünlere Kadar Geldi

Ecem Erkek

Ecem Erkek’in türkü sevdası hala devam ediyor. Söylediği türküleri zaman zaman sosyal medyada paylaşan oyuncu, Taksim Trio adlı müzik grubunun da konuklarından biri oldu ve ortalığı yaktı geçti!

Ecem Erkek, Ahmet Kaya’nın efsane şarkısı Nereden Bileceksiniz’i Taksim Trio grubuyla yeniden yorumladı ve milyonlarca beğeni aldı! Her hafta ekranlarda herkesi kahkahaya boğan Erkek’e “Acısını mizahın gölgesinde saklıyor” yorumları yapıldı.

Katıldığı programlarda da zaman zaman türkü söylese de herhalde en içten performansı arkadaşlarıyla beraber çektiği şu videoda!

Bu videoda izlediğimiz kadının Naime’yi de canlandırabildiğini düşünmek zor, değil mi?

“Ağlamak gülmenin kardeşi”

Ecem Erkek

Bu kadar yetenekli bir komedi oyuncusunun türkülerdeki acı hissinin de hakkını vermesi insanları şaşırtıyor. Ancak Ecem Erkek, bu durumu “Ağlamak gülmenin kardeşi” diyerek açıklıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz