Kerimcan Durmaz’dan Doğum Günü Eleştirilerine Cevap Geldi: “Ben Saygısızca Bir Şey Yapmadım”

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2020

Kerimcan Durmaz’dan Doğum Günü Eleştirilerine Cevap Geldi: “Ben Saygısızca Bir Şey Yapmadım”

İzmir depreminden sonra sosyal medyada doğum günü partisi düzenlediği ve arkadaşlarıyla eğlendiği görüntüleri yayınlanan Kerimcan Durmaz, eleştirilere cevap verdi. Günlerdir sessiz kalan Kerimcan, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

“Her Zamanki Gibi Üstüme Geliyorlar”

Açıklamalarına günlerdir İzmir’deki haberleri takip ettiğini söyleyerek başlayan Kerimcan, depremzedeleri enkaz altından çıkarmaya çalışan ekiplere ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Sabah uyandığında birkaç haber sitesinin hakkında yaptığı haberleri eleştiren Kerimcan Durmaz, “Her zamanki gibi yine üstüme geliyorlar” dedi.

Ünlü Fenomen: “Prim Yapmaya Çalışıyorlar”

Amerika’da yaşayan Kerimcan, dualarının hep Türkiye ile olduğunu söyledi. Hakkında yapılan haberlerin prim amaçlı olduğunu söyleyen fenomen, haber sitelerini “Böyle bir durumdan bile faydalanmaya çalışıyorlar” diyerek suçladı.

“Haftalar Öncesinden Planlamıştık”

Kerimcan, iki gün önce üzerinde aylardır çalıştığı şarkısının ve klibinin lansman gecesi olduğunu ve doğum günüyle aynı güne denk geldiği için birlikte kutladıklarını anlattı. Davetiyelerin önceden gönderildiğini ve haftalar öncesinden planlanan bir etkinlik olduğu için iptal edemediklerini anlattı.

“Biraz Anlayış Bekliyorum”

Kerimcan Durmaz açıklamasını; “Hiçbir amacım yoktu. Biraz empati bekliyorum sadece. Benim de hayallerim var ve peşinden koşarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Arkadaşlarımın paylaştığı görüntüleri ben paylaşmışım gibi gösterdiler. Bu konuda açıklama yapmak istedim.” sözleriye bitirdi.

Kerimcan Durmaz’a Takipçilerinden Hem Destek Hem de Tepki

Bazı takipçileri açıklamaları samimi bulup Kerimcan’ı desteklerken bazı takipçilere ise bu açıklamanın hiçbir anlamı olmadığını ifade etti. Destek veren takipçiler, Kerimcan Durmaz’ın gerçekten o gün hiçbir paylaşım yapmadığını savundu. Tepki verenler ise twerk dansı yaptığı görüntülerin ve İzmir depremi hakkında geç paylaşım yapmasının ardından bu yapılan açıklamayı samimiyetsiz buldu. Peki, siz Kerimcan Durmaz’ın yaptığı son açıklama hakkında neler düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

serap 5 Kasım 2020

buna ne olmus ya sac rengi hic yakismamis BIZIMLE DIGILSIN KERIMCAN
zaten hiç olmadim😀😀

Yorum Yaz