Volkan Konak’ın Evlat Hasreti Bitti mi? Kızını ve Kızıyla İlgili Gelişmeleri İlk Kez Göreceksiniz

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Volkan Konak’ın Evlat Hasreti Bitti mi? Kızını ve Kızıyla İlgili Gelişmeleri İlk Kez Göreceksiniz

Türkiye’nin en sevilen müzisyenlerinden olan Volkan Konak şimdilerde güzeller güzeli kızı Şimal Konak ile gündemden düşmüyor. Şimal Konak mezun oldu. Baba kızın kameralara verdiği poz herkesin kalbini ısıttı.

volkan konak

Şarkılarıyla duygularımıza ortak olan, en güzel aşk şarkılarının yaratıcısı Volkan Konak şüphesiz ülkemizin en değerli sanatçılarından biri. Karadeniz müziğini evrensel formlarla buluşturarak birbirinden güzel parçalara imza atan ünlü şarkıcı Şimal Rüzgarı, Efulim, Mora, Mimoza, Manolya gibi albümleriyle senelerdir önemi korumaya devam ediyor.

Yaptığı şarkılarla hepimizi bambaşka alemlere yolculuk yaptıran usta sanatçı şimdilerde sadece başarılı kariyeriyle değil aynı zamanda özel hayatı ile de gündemde. Senelerdir Selma Konak ile uzun süren mutlu ve huzurlu bir evliliği olan Volkan Konak’ın bu evliliğinden Şimal, Volkan ve Derin isminde üç çocuğu var.

Kızı Mezun Oldu

54 yaşındaki ünlü sanatçının kızı Şimal Konak bir süredir Amerika’da eğitim görüyordu. Geçtiğimiz ay Suffolk Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Şimal Konak’ı ünlü babası Volkan Konak tebrik etti. Kızının mezuniyetinden bir kareyi sosyal medya hesabında paylaşan ünlü şarkıcı o paylaşımının altına “Biricik kızım, yolun açık olsun. Alnında taşıdığın cesur uygarlık ışığı rehberin olsun.” diye not yazdı.

Bu sevgi dolu baba kız fotoğrafı ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Takipçilerinden ve ünlü arkadaşların binlerce beğeni ve yorum alan Volkan Konak’ın kızının güzelliği ise herkesin diline düştü. Kızı mezuniyetin ardından Türkiye’ye dönecek ve Volkan Konak’ın evlat hasreti bitecek mi yoksa Amerika’da kalmaya devam mı edecek merak konusu.

Bu Haftaki Konuklar Herkesi Heyecanlandırdı

volkan konak-şevval sam

Star Tv’de Kuzeyin Oğlu adlı program ile her hafta sevenleriyle buluşan Volkan Konak, konuklarıyla birlikte birbirinden güzel şarkıları evlerinize getiriyor. Önceki bölümünde Yasak Elma’nın güzel yıldızı Şevval Sam ile buluşan Volkan Konak bu akşamki bölümde ise programında Hüseyin Turan, Sabahat Akkiraz ve İsmail Altunsaray’ı ağırlayacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz