Demet Akalın Şaşırtmaya Devam Ediyor: “Çocuk Dizisinde Oynuyor” Dediği Aleyna Tilki’yi Yere Göğe Sığdıramadı!

Aleyna

Haberler

7 Ekim 2021

Demet Akalın Şaşırtmaya Devam Ediyor: “Çocuk Dizisinde Oynuyor” Dediği Aleyna Tilki’yi Yere Göğe Sığdıramadı!

Kanal D’nin Gelinim Mutfakta programıyla büyük bir çıkış yakalamayı başaran Demet Akalın, her geçen gün bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Son olarak orman yangınlarında gösterdiği fedakar tutumuyla büyük alkış toplayan Demet Akalın, geçtiğimiz aylarda “Dünya starı olacağım diyordu çocuk dizisinde başrol oldu!” dediği Aleyna Tilki’nin yabancı şarkısına destek verdi, Instagram hesabından paylaştı. Demet Akalın’ın bir dediği bir dediğini tutmamaya devam ediyor arkadaşlar…

Demet Akalın ve Aleyna Tilki

Kavga Böyle Alevlenmişti!

Hatırlamayanlar için kısaca anlatalım, Aleyna Tilki’nin “Retrograde” şarkısı, Kerimcan Durmaz’la aynı gün yayınlanınca, Kerimcan Durmaz Aleyna Tilki’yi ezip geçmişti. Bu olayın ardından Aleyna Tilki bir açıklama yaparak Türkiye’den destek göremediğini söylemişti. O dönemlerde Star TV’de Alişan’la program yapan Demet Akalın ise Aleyna Tilki’nin “Bana kimse destek olmadı” çıkışını eleştirmeye başladı; “Ben seni nasıl dünya starı yapabilirim, seni halk dünya starı yapacak. Ben Aleyna’ya ilk çıktığı zamanlarda çok destek oldum!”

Aleyna Tilki ve Demet Akalın

Ancak güzel şarkıcının söyleyecekleri bunlarla sınırlı değildi! Bir anda Aleyna Tilki’yi bombalamaya başladı; “‘Dünya starı olacağım’ dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. ‘Kimse bana destek olmuyor’ demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizinde başrol oldu. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini.” Bu çıkışın ardından Aleyna Tilki’den de yanıt gecikmemişti; “İyi müzikten anlayan ve ne kadar başarılı bir ekiple çalıştığının kavrayabilecek birçok insan bana destek verdi.”

Demet Akalın Şaşırtmaya Devam Ediyor!

blank

Tüm bunların ardından birbirlerini takipten çıkartan ikiliden aylar sonra yeni bir hamle geldi. Demet Akalın, Aleyna Tilki’nin yeni şarkısını Instagram hesabında paylaştı; “Aşırı güzel olunca alkışlarım net! Hele bir de Türk yazısını görünce Allah!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz