Gelinim Mutfakta Seyircisi Kahrolacak! Demet Akalın’ın Bu Sözleri Magazin Gündemine Bomba Gibi Düştü!

Aleyna

Haberler

8 Ekim 2021

Gelinim Mutfakta Seyircisi Kahrolacak! Demet Akalın’ın Bu Sözleri Magazin Gündemine Bomba Gibi Düştü!

Demet Akalın 7’den 70’e herkesin sevdiği ve takip ettiği bir isim. Ünlü sanatçı hem yaptığı şarkılarla hem de sunduğu programlarla herkesi kendine hayran bıraktırmayı başarıyor. Şimdilerde Türkiye’nin en çok takip edilen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta’yı sunan Demet Akalın, geçtiğimiz dakikalarda olay bir açıklama yaptı. Bu açıklama ile herkesi şoke eden Demet Akalın, bakın neler söyledi!

Bir Klasik Haline Geldi!

Gelinim Mutfakta programı, gündüz kuşağı programları arasında en çok sevilen ve takip edilen yapımlardan biri olmayı başardı. Milyonları ekranlara bağlayan Gelinim Mutfakta, Türk televizyon ekranlarında bir klasik haline geldi.

Bu zamana kadar oldukça ünlü isimlerin sunuculuğunu yaptığı programda, Seda Sayan ve Fatih Ürek gibi isimleri sunucu koltuğunda otururken görmüştük. Son olarak koltuğu devralan Demet Akalın, Gelinim Mutfakta izleyicisi tarafından epey sevilmişti.

Demet Akalın, bu yoğun çalışma temposuna kendini adapte etse de durumlar onun için pek de kolay değildi. Gündüz saatlerinde program sunuculuğu yapıp, akşam saatlerinde sahneye çıkan sanatçı; oldukça yorulmuş gibi görünüyordu.

Bu yorgunluğa daha fazla dayanamayan Demet Akalın, bugünkü programında olay bir açıklama yaptı ve duyan herkesi çok üzdü. İşte o olay sözler!

Üzücü Haber Geldi!

Bu yoğun tempoda oldukça yorulan Demet Akalın, geçtiğimiz dakikalarda Gelinim Mutfakta adlı yarışma programının sunuculuğunu bıraktığını açıkladı. Ayrılma sebebi olarak yaşadığı yorgunluğu öne süren Demet Akalın, duyanları hem şaşırttı hem de üzdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz