Ece Ronay – Mehmet Ali Erbil Kavgası Bitmiyor: Fenomen Mali’nin Kendisini “Görüşmek” İçin Tehdit Ettiğini İddia Etti!

Aleyna

Haberler

7 Ekim 2021

Ece Ronay – Mehmet Ali Erbil Kavgası Bitmiyor: Fenomen Mali’nin Kendisini “Görüşmek” İçin Tehdit Ettiğini İddia Etti!

Magazin camiası bugünlerde Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay’ın sansasyonuyla çalkalanıyor. Mehmet Ali Erbil’le mesajlarını ifşa eden Ece Ronay’ın dertten kurtulmuyor. Bugün ise TV8’de yayınlanan İkinci Sayfa programına konuk olan Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisiniyle birlikte olmazsa geçmişteki videolarını ifşa etmekle tehdit ettiğini söyledi!

Her Şey İfşayla Başladı!

Ünlü Tiktok fenomeni Ece Ronay, yeni çıkartacağı şarkısının klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil’le mesajlarını ifşa etmişti. Bu ifşanın ardından Mehmet Ali Erbil’den yanıt gecikmedi elbette; “Ben istedim ki genç bir ruha destek vereyim. Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağıan düştüm. Mesajlarımı kesip biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması benim buna sessiz kalayacağım anlamına gelmiyor tabii ki. Ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, savcılık makamına sunacağım. Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım. Değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyiniyetimi kullanıp kirli magazine malzeme yapanlara itibar etmemesini rica ederek, kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum.”

blank

Sonrasında Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Mehmet Ali Erbil’le Deniz Akkaya birbirine girmiş ve sosyal medyayı bir kez daha karıştırmışlardı. Tüm bu yaşananların ardından Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil hakkında tedbir kararı aldırdığını açıklamış ve Mehmet Ali Erbil’den şikayetçi olmuştu ancak olaylar bununla da sınır değil. Ünlü fenomeni, Söylemezsem Olmaz’ın yapımcısı Bilal Özbilge arayarak, programa çıkmasını ve Mehmet Ali Erbil’den özür dilemesi gerektiğini söyledi! Ancak olaylar bununla da son bulmadı, Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın nişanlısını yayına alarak bir açıklama yayınladı.

Ece Ronay İlk Kez Konuştu!

Tüm bu yaşananların ardından, Ece Ronay magazin programına katıldı ancak Söylemezsem Olmaz’a değil TV8’de yayınlanan İkinci Sayfa programına katılarak; Mehmet Ali Erbil’in kendisiyle istediği gibi bir ilişki yaşamazsa, geçmişteki videolarını ifşa edeceğini söyleyerek tehdit ettiğini iddia etti. Ece Ronay’ın bu sözleri sosyal medyada olay oldu! Bakalım daha neler göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz