Yıllar Önce Güzellik Yarışmasına Katılmış Ama Derece Alamamış! Buse Varol’un Eski Hali Görenleri Şaşırtıyor…

Aleyna

Haberler

17 Kasım 2020

Yıllar Önce Güzellik Yarışmasına Katılmış Ama Derece Alamamış! Buse Varol’un Eski Hali Görenleri Şaşırtıyor…

Buse Varol’u Alişan ile olan evliliğinden sonra daha iyi tanımıştık. Mutlu aile tablosunun hakkını veren bir imaj sergileyen çift, geçtiğimiz günlerde dördüncü evlilik yıl dönümlerini “Üç seneye iki çocuk sığdırdık” notuyla paylaşmışlardı. Aslında Buse Varol’un Alişan’dan öncesine dayanan bir ünlü olma hikayesi var. Yıllar önce güzellik yarışmasına katılan ve o yıllarda güzelliği ile favori gösterilen Buse Varol’un eski görüntüleri ise görenleri oldukça şaşırtıyor.

Buse Varol

O Aslında Bir Öğretmen

Buse Varol’un asıl mesleği öğretmenlik. Aslen Manisalı olan Buse Varol, hayatını değiştireceği güzellik yarışmasına katıldığı sıralar hem stajyer öğretmen olarak çalışıyor hem de üniversitedeki eğitimine devam ediyormuş. Yarışmaya katıldıktan sonra farklı dünyalarla tanışan Buse Varol, öğretmenliği bırakma kararı almış olacak ki hemen o sene oyunculuğa adım atarak “Tozlu Yollar” dizisinde rol almaya başlamış.

Buse Varol

2012 Miss Turkey Yarışmasında Favori Gösteriliyordu

Buse Varol, 2012 yılında katıldığı güzellik yarışmasında favori isimlerden biriydi. O zamanlar henüz 22 yaşında olan Varol, güzellik yarışması ilanını internette görmüş ve son gün başvurmuş. Başvurduğunu ailesine kabul edilene kadar söylemeyen Buse Varol, yarışma için ailesinin en büyük destekçisi olduğunu söylemiş.

Buse Varol

Yarışmanın en favori isimlerinden olan Buse Varol, 2012 senesinde dereceye girecek isimler arasında yerini alacak gibi duruyordu. O zamanlar biraz kilolu olduğu göze çarpan Varol’un gerçekten de duru bir güzelliği vardı. Buse Varol o sene ne yazık ki dereceye giremedi fakat belki de yarışmada dereceye girenlerden daha çok tanınır bir isim haline geldi.

İşte Buse Varol’un 2012 yılından katıldığı güzellik yarışmasından görüntüleri;

Buse Varol, kendisiyle yarışma için yapılan röportajda çok heyecanlı ve genç gözüküyor gördüğünüz gibi. Şimdilerde ise eşi ve iki çocuğuyla beraber musmutlu bir yaşam sürüyor. Bazen eleştirilere maruz kalsa da Instagram’da 1.2 milyon takipçiye sahip ve kendisi sevilerek takip ediliyor. O da asıl mesleğini bırakarak kendisini sosyal medya işlerine adayanlardan. Ne diyelim, biz de Buse Varol’a buradan ailesiyle mutlu bir yaşam ve kariyerinde de başarılar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz