Demet Akalın Takipçisiyle Sosyal Medyadan Kavgaya Tutuştu, Demediğini Bırakmadı: “Laf Soktuğunu…”

Aleyna

Haberler

22 Mayıs 2023

Demet Akalın Takipçisiyle Sosyal Medyadan Kavgaya Tutuştu, Demediğini Bırakmadı: “Laf Soktuğunu…”

Güzel şarkıcı Demet Akalın, sosyal medyanın en çok konuşan isimlerinden biri olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Paylaşımları, şarkıları ve en çok da her konuda söyleyecek bir şey bulmasıyla gündeme gelen güzel şarkıcı; geçtiğimiz 19 Mayıs’ta hafta sonunu Avustralya’da konserlerle geçirdi. Tüm yolcuğunu ve Avustralya macerasını Instagram’da paylaşan Demet Akalın, Twitter’dan da paylaşımlar yapmayı ihmal etmedi. Bir Twitter kullanıcısı, Demet Akalın’ın playback yaptığını iddia ederek yorum yapınca ortalık karıştı. Demo, kadına Twitter üzerinden demediğini bırakmadı.

Sosyal Medyayı Çok Sık Kullanıyor!

Bir süredir yeni şarkı çıkartmayan Demet Akalın’ı sadece konserlerde görebiliyoruz. Hatta konserler için Türkiye’yi de aşan güzel şarkıcı dünyanın dört bir yanındaki sevenleriyle buluşmayı ihmal etmiyor. Demo, geçtiğimiz 19 Mayıs için Avustralya’ya giderek oradaki gurbetçi Türkleri şarkılarıyla mest etti. Pop müziğin önemli isimlerinden olan Demet Akalın, Avustralya’ya giderken tüm maceralarını Instagram’dan sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Yaklaşık 18-19 saatlik uçuş gerçekleştiren güzel şarkıcı ara ara sitemlerini sosyal medyadan dile getirdi.

Twitter’dan Takipçisiyle Kavga Etti

Demet Akalın, sadece kariyeriyle değil aynı zamanda sosyal medya paylaşımlarıyla da gündem olmayı başarıyor. Özellikle Twitter’dan sık sık takipçilerine yanıt vermekten geri kalmayan güzel şarkıcı, Avustralya konserini hem Instagram’dan hem Twitter’dan paylaşmayı ihmal etmedi. Bir Twitter kullanıcısı, Demet Akalın’ın playback yaptığını iddia ederek yorum yapınca ortalık karıştı. Demo, kadına Twitter üzerinden demediğini bırakmadı.

19 Mayıs için Avustralya’da sahne alan Demet Akalın, o anları Twitter’da paylaşınca takipçilerinden biri Demo’ya; “Playback için oralara gitmeseydin” dedi. Demo ise kendisine has Türkçesiyle, “Gözlüğünü yükselt! Kendi orkestramla artı böyle laf soktuğunu sanma teyzeciğim, bye!” şeklinde yanıt verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz