Yoksa Şimdiden Barıştılar mı? Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un Evinden Çıkarken Muhabirlere Yakalandı!

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2023

Yoksa Şimdiden Barıştılar mı? Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un Evinden Çıkarken Muhabirlere Yakalandı!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz haftalarda evliliklerini yürütemediklerini söyleyerek tek celsede boşanmıştı. 8 ay kadar evli kalan çiftimizin ayrılmasına hepimiz oldukça üzülmüştük. Hatta boşanmanın ardından Oğuzhan Koç’un doğum gününü kutlarken; “Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın” sözleri ima olarak algılanmış ve ünlü şarkıcının aşk acısı çektiği iddia edilmişti. Bugün ise Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un evinden çıkarken görüntülendi. Bu görüntüler akıllara “Barıştılar mı?” sorusunu getirdi.

Tek Celsede Boşandılar!

Çiftimiz geçtiğimiz yıl masal gibi bir düğünle dünyaevine girmişti, sosyal medyada hala düğün konuşulmaya devam ederken her ne olduysa çiftimizden ayrılık sinyalleri gelmeye başladı. Çiftimiz her defasında bu iddiaları yalanlamış olsa da son olarak Instagram’dan ortaklaşa bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurdular.

Açıklamada; “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullanıldı. Bu açıklamanın ardından apar topar dava sürecine geçen çiftimiz tek celsede boşandı!

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un Evinden Çıkarken Görüntülendi!

Çiftimiz ayrıldıktan sonra Demet Özdemir’in adı aşk iddialarına karıştı. İlk olarak Söylemezsem Olmaz masası, Demet Özdemir’in Engin Akyürek’ten hoşlandığını dile getirdi. Ardından da sosyal medya magazincileri güzel oyuncuyu Umut Evirgen ile birlikte anmaya başladı. Ancak Umut Evirgen iddiasının içi boş çıktı, ünlü yönetmen geçtiğimiz gece yeni sevgilisiyle İstanbul gecelerinde görüntülendi. Yani Demet Özdemir’in hayatında anladığımız kadarıyla kimse yok! Bugün ise Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un evinden çıkarken görüntülendi. Bu görüntüler akıllara “Barıştılar mı?” sorusunu getirdi. Oğuzhan Koç’un evinde kalan birkaç parça eşyasını almak için geldiği söyleyen güzel oyuncu, eski eşiyle de her daim arkadaşlık bağının sürdüğünü ifade etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz