“Ölürsek Sebebi Esra Erol’dur!” Hasta Eşini Bırakıp Halıcıya Kaçan Aybüke’den Esra Erol’a Şok Sözler!

Aleyna

ATV

22 Mayıs 2023

“Ölürsek Sebebi Esra Erol’dur!” Hasta Eşini Bırakıp Halıcıya Kaçan Aybüke’den Esra Erol’a Şok Sözler!

Son günlerde ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programına damga vuran Tuncay, Aybüke ve Eray konusu televizyon ekranlarını aşarak sosyal medyaya da sıçradı! Canlı yayında seyircilerden ve Esra Erol’dan tepki gören Aybüke, TikTok’ta hesap açarak dikkatleri üzerine çekti. TikTok’ta açtığı hesapta Esra Erol’un ve programın göründüğü gibi olmadığını söyleyen genç kadın; iddialarının dozunu arttırarak, Esra Erol’un kendisini zorla, şantaj ve para teklifi ile programa çıkarttığını ve artık Eray ile başlarına bir şey gelirse bunun sebebinin Turkuaz Medya grubu olduğunu söyledi!

TikTok’ta Paylaştığı Video Olay Oldu!

Gün geçmiyor ki Esra Erol’un programında yaşanan olaylara şaşırmayalım! Her gün birbirinden ilginç konulara tanıklık ettiğimiz programda bugün yine enteresan bir durum yaşandı. 36 yaşındaki Tuncay, Esra Erol’dan yardım isteyerek programa katıldı. Çok nadir genetik bir hastalığı bulunan Tuncay, şehir dışında tedavi için hastanedeyken eşi Aybüke; aynı mahallede halı yıkamacıda çalışan Eray’la birlikte kaçıyor. Üstelik Tuncay’ın ameliyat için biriktirdiği ve çevresinin destek amaçlı verdiği altınları da alıyor! Bu durum karşısında neye uğradığını şaşıran Tuncay, 4 yaşındaki kızını Aybüke’den yanına alıyor ve soluğu Esra Erol’un programında alıyorlar. Eray’la birlikte olduğunu inkar etmeyen Aybüke, canlı yayına katılarak kendisini savundu.

@aysegulaysee #esraeroltuncayaybüke #esraerolda_atv ♬ orijinal ses – Aysegül

Ancak gün geçtikçe devam eden konuyla birlikte seyirciler, Aybüke’nin haksız olduğunu düşünmeye başladı. Cuma günü ekrana gelen bölümden sonra ise Aybüke ve Eray programdan ayrıldı ancak sosyal medya paylaşımlarının ardı arkası kesilmedi. Tiktok hesabı açan Aybüke, hiçbir şeyin programda gözüktüğü gibi olmadığını söyleyerek kendisini savunmaya başladı. Tuncay’ın kendisine ve küçük kızlarına şiddet uyguladığını iddia eden Aybüke, ardından daha büyük bir iddiayı ortaya attı. İddiaya göre Esra Erol ve ekibi, kendilerini zorla programa çıkartmış, hatta para teklif etmişler ve program çıkışında da o parayı vermemişler! Esra Erol ve ekibi tarafından şantaja maruz kaldığını iddia eden Aybüke, bu saatten sonra başlarına bir şey gelirse, bu durumun sebebi olarak Esra Erol’u gösterdi! Tiktok’ta da tepkiyle karşılayan Aybüke, paylaştığı tüm videoları kaldırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz