Demet Akalın Tıka Basa Dolu Metroları Paylaşarak Yasaklara İsyan Etti: “Nereye kadar devam edecek?”

Aleyna

Haberler

28 Ocak 2021

Demet Akalın Tıka Basa Dolu Metroları Paylaşarak Yasaklara İsyan Etti: “Nereye kadar devam edecek?”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, tıka basa dolu bir metronun fotoğrafını paylaşarak “Nereye kadar devam edecek?” dedi. Takipçileri ise Akalın’ın isyanını manidar buldu.

demet akalın fotoğrafı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, dobra ve agresif tavrını sosyal medyada da sık sık sergiliyor. Meğer ünlü şarkıcının pandemi önlemleri kapsamında alınan yasaklarla da bir derdi varmış. Okullar uzaktan eğitime geçince “Okullar açılmazsa, yandaki evi sınıf yapacağım. Özel bir hoca tutacağım, iki-üç arkadaşıyla orada okusun” diyen Akalın’ın yasaklara isyan etmesi takipçilerini şaşırttı. Ünlü şarkıcının asıl derdinin restoranı olduğunu ima eden pek çok yorum yapıldı.

“Restoranlar Günah Keçisi”

Demet Akalın

Demet Akalın, Instagram’da tıka basa dolu bir metronun fotoğrafını paylaşarak isyan etti. Toplu taşımanın ve uçakların hıncahınç dolu olduğunu vurgulayan paylaşıma anında yüzlerce yorum yağdı.

Ünlü şarkıcı, “Söylenecek çok şey var. Metrolar otobüsler uçaklar hınca hınç! Nereye kadar devam edecek, eee sonsuza kadar ‘Bakacağız’ mı diyeceksiniz?” notuyla restoranların günah keçisi ilan edildiğini söyledi. Pandemi önlemleri kapsamında restoranlar sadece paket servis yapabiliyor. Demet Akalın’ın yasakların özellikle restoranlara olan etkisinden bahsetmesi ise bazı takipçilerine samimi gelmiyor.

“Hira Han” Yüzünden!

Demet Akalın Okan Kurt

Demet Akalın’ın konserlere dönebilmek için bu noktaya çok dikkat çektiğini vurgulayan takipçileri “Hira Han”dan da bahsetmeden geçmedi! Geçen yaz Demet Akalın’ın “Hira Han” adında Boğaz’a nazır lüks bir restoran açtığı iddia edilmişti. Israrlı sorular karşısında Demet Akalın, restoranın eşi Okan Kurt’un kardeşi Dilan Kurt’a ait olduğunu söyledi.

Demet Akalın instagram

Ama bu beyana pek inanan olmadı ve “Demet Akalın’ın restoranı varmış” söylentisi yayıldıkça yayıldı. Bu yüzden pandemi yasakları konusundaki isyanı da samimi bulunmadı!

Dileriz, aşılama çalışmaları büyük bir hızla bitirilir ve pandemi kapsamında alınan önlemler kısa zamanda gevşetilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz