Kızı Değil Ta Kendisi! Bengü’nün Bebeklik Fotoğrafını Görenler Şaşırmaktan Kendini Alamadı

Aleyna

Haberler

28 Ocak 2021

Kızı Değil Ta Kendisi! Bengü’nün Bebeklik Fotoğrafını Görenler Şaşırmaktan Kendini Alamadı

Ünlü şarkıcı Bengü, sosyal medyada sık sık minik kızı Zeynep’le ilgili paylaşımlar yapıyor. Ama ünlü şarkıcı bu kez kızının değil kendisinin bebeklik fotoğrafını paylaştı. Anne-kız arasındaki olağanüstü benzerlik ise görenleri şaşırttı.

Bengü Selim Selimoğlu

Ünlü şarkıcı Bengü, 2018 yılında iş insanı Selim Selimoğlu ile hayatını birleştirdi. Bir yıl sonra da kızı Zeynep’e kavuşarak anne olan Bengü, o günden beri sosyal medya profillerini kızına adamış durumda! Bengü, Instagram üzerinden sık sık kızının tatlı hallerini ve beraber eğlendikleri anları paylaşarak Zeynep’e olan sevgisini gösteriyor. Minik Zeynep’in annesi Bengü’ye çok benzediği daha şimdiden belli oluyor.

Bengü

Ama Bengü’nün bugün paylaştığı fotoğraf takipçilerini hayrete düşürdü. Herhalde hiç kimse anne ve kızı arasında bu kadar büyük bir benzerlik olduğunu tahmin edememişti!

Resmen Kendisini Doğurmuş!

1979’da İzmir’de dünyaya gelen Bengü, o günlere dair bir paylaşım yaptı. “1980, İzmir” diyerek henüz 1 yaşında çekilen bir fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, herkesi çok şaşırttı.

Bengü

Çünkü Bengü’nün 1 yaşındaki hali ile kızı Zeynep’in 1 yaşındaki hali neredeyse aynı! Fotoğraf siyah beyaz olmasa kimse oradaki minik çocuğun Bengü olduğunu aklına getiremez. Ünlü şarkıcı da fotoğrafa “Küçük Zeynep” yazarak bu durumu vurguladı. Bengü ve kızının olağanüstü benzerliği yine sosyal medyayı sallayacak gibi görünüyor.

Daha Önce de Gündeme Gelmişti

Bengü’nün takipçileri daha önce de kızının ünlü şarkıcıya ne kadar çok benzediğini söyleyen yorumlar yapmıştı. Hal böyle olunca, ünlü şarkıcı kendi bebeklik fotoğrafları ve kızının fotoğraflarını paylaşmıştı. Şu benzerliğe bakar mısınız? Şaşırmamak elde değil!

Bengü ve kızı

Umarız, minik Zeynep’in kaderi de annesine benzer. Tıpkı annesi gibi sevdiği insanı bulduğu ve mutlu olduğu bir işte başarıyı yakaladığı bir hayat sürer!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz