Sefirin Kızı’na Veda Edip Cem Yılmaz’la Anlaşan Uraz Kaygılaroğlu Bugünlere Hiç de Kolay Gelmemiş

Aleyna

Haberler

28 Ocak 2021

Sefirin Kızı’na Veda Edip Cem Yılmaz’la Anlaşan Uraz Kaygılaroğlu Bugünlere Hiç de Kolay Gelmemiş

Sefirin Kızı dizisiyle büyük beğeni toplayan Uraz Kaygılaroğlu’nun bugünlere gelmek için geçtiği yollar sizi çok şaşırtacak!

Gediz Karakteri ile Herkesin Dikkatini Çekti

Uraz Kaygılaroğlu, nam-ı diğer Urazka. Aslında kendisi uzun yıllardır ekranlarda boy gösteriyor. Ancak, Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrolleri paylaştıkları Sefirin Kızı dizisinde iki sezon boyunca rol almış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Dizide canlandırdığı Gediz Işıklı karakteri ile yeteneğini ortaya koyan Urazka, herkesi kendine hayran bıraktı.

Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılmasının Sebebi Belli Oldu

blank

Sefirin Kızı ile başarılı bir çıkış yakalayan Uraz Kaygılaroğlu’nun aylar önce diziden ayrılacağı haberi konuşulmaya başlanmıştı. Geçtiğimiz hafta ise Bodrum’da çekilen diziden ayrılmış ve İstanbul’a geri dönmüştü. Diziye neden veda ettiği bir muamma iken, gerçek ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun, Cem Yılmaz’ın Netflix için çekeceği Erşan Kuneri dizisinde yer alacağı konuşuluyor.

Her Zaman Böyle Fit Değildi

blank

Kaygılaroğlu’nun her zaman böyle fit olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman, Pis Yedili dizisindeki Kaygılaroğlu’nu hatırlayalım. Siz de “Ya ben o diziyi izliyordum ama Uraz’ı çıkaramadım.” diyenlerdenseniz, endişelenmeyin! Biz de görünce şaşırdık. O dönem biraz kiloluydu kendileri ama her zaman sempatikti. Dizide Canburger lakabıyla anılan Kaygılaroğlu, komik kişiliği ile dikkatleri topladı.

Komedi Ona Çok Yakışıyor

blank

Pis Yedili ve Es Es dizisiyle başlayan televizyon hayatında, Yedi Güzel Adam’dan biri olmuş, canlandırdığı Adil Erdem Bayazıt karakteri ile takdir toplamıştı. Ardından Trt 1’de yayımlanan Baba Candır isimli dizide Haluk karakterine hayat verdi. Yetenekli oyuncu genç yaşına rağmen pek çok dizi ve filmde farklı rollerle izleyici karşısına çıktı. Çakallarla Dans 5, Karakomik Filmler’de de yer alan Kaygılaroğlu, son olarak Eltilerin Savaşı filminde başrol oynamıştı.

Dijital Platformda Yer Aldı

blank

Kadın ve erkek ilişkilerini eğlenceli bir dille anlatan Aynen Aynen dizisinde, Nilperi Şahinkaya ile başrolü paylaştı. Bu mini internet dizisinde yer alan Kaygılaroğlu, Emir karakterini canlandırdı. Urazka’nın yeteneğini sorgulamıyoruz ama komedinin ona bir ayrı yakıştığını söylemeden de edemeyeceğiz.

Hem Oyunculuk Hem Sunuculuk

blank

Uraz Kaygılaroğlu çok yönlü bir yetenek. Televizyon ve beyaz perdenin yanı sıra, sunuculuğuyla da göz doldurdu. Ve Kazanan, Kamuflaj ve Sıra Sende isimli yarışma programlarının sunuculuğunu başarılı bir şekilde üstlendi. Peki, Takip isimli yarışma programını hatırlayanınız var mı? Hani her şeyi bilen bir takipçi vardı; Muhsin Bey. İşte, o kaliteli yarışmanın kaliteli sunucusuydu Urazka.

Sizin Anlayacağınız Yakışıklı Jönümüz Bugünlere Çok Uzun Bir Yoldan Geçip Gelmiş

blank

Art arda başarılı işlere imza atan Uraz Kaygılaroğlu’nun hayran kitlesi çok genişlemiş durumda. Ancak bugünlere kolay gelmeyen ünlü oyuncu onlarca kilo verdi. Ardından yer aldığı pek çok dizide yeteneğini bir kez değil, defalarca kanıtladı. Yani, sizin anlayacağınız şu anki şöhretini sonuna kadar hak etti. Umuyoruz ki, kendisini özletmez ve en kısa zamanda yeniden izleyicinin karşına çıkar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz