Demet Akalın ve Aleyna Tilki Arasında Sular Durulmuyor! Gençlik Krizi Çıktı: “25 Yıl Sonra Böyle Cillop Ol…”

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Demet Akalın ve Aleyna Tilki Arasında Sular Durulmuyor! Gençlik Krizi Çıktı: “25 Yıl Sonra Böyle Cillop Ol…”

Demet Akalın ve Aleyna Tilki arasında sular durulmuyor! Bir dönem yakın arkadaş olan ikili, bugünlerde birbirlerine imalı sözler söyleyerek ortalığı karıştırıyor! Geçtiğimiz gün canlı yayında Demet Akalın’ın başlattığı bu tartışma, Aleyna Tilki’nin “gencim” çıkışıyla devam etti. Bugün ise Demet Akalın yine Aleyna Tilki’yi bombaladı!

Demet Akalın

Her adımıyla olay olmayı başaran güzel şarkıcı Demet Akalın, bu sefer Aleyna Tilki’ye kafayı taktı. Magazin gündemine Seren Serengil’den bile daha fazla malzeme veren Demet Akalın’ın bu çıkışları ve açıklamaları; Seren Serengil’in aksine gündemde kalmak için değil. Açık sözlülüğü, samimiyeti ve sivri diliyle nam salan güzel şarkıcıyı bu şekilde seviyoruz!

Demet Akalın

Demet, Aleyna’ya Taktı!

Aslında sadece biz değil, tüm Türkiye seviyor. Fakat Star TV’de Alişan’la sunduğu sabah programında durup dururken Aleyna Tilki’yi bombalamasına gerek var mıydı? Bu kısım soru işareti tabii. Geçtiğimiz gün Demet Akalın’ın sabah programına yakın arkadaşı Işın Karaca katıldı. Eğlenceli anların yaşandığı programda bir anda konu Aleyna Tilki’ye geldi.

Aleyna Tilki ve Demet Akalın

“Dünya starı olacağım!” açıklamalarıyla magazin gündemini kasıp kavuran Aleyna Tilki için ağır konuşan Demet Akalın; “Dünya starı olacağım dedi, bak yazık çocuk dizisinde oynuyor. Yalan mı söylüyorum? Şarkısını dünya starı bir kadından almadı mı? Kadın bile paylaşmadı bunu! Olmuyor yani zorlamanın manası yok, belki olur ama bilmiyorum! Bu kadar sivri konuşmayacaksın ‘Ben 3 sene sonra dünya starıyım’ bak şimdi çocuk dizisinde başrolsün. Hira bile açıp seyretmiyor artık!” açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Aleyna Tilki

Demet Akalın’ın Siniri Geçmiyor!

Tabii Aleyna Tilki’den Demet Akalın’a yanıt gecikmedi: “Retrograde şarkısı için beraber çalıştığım ekip Grammy aldı. İnsanlar bunu konuşsunlar başka bir şey konuşmasınlar. Henüz 20 yaşındayım. İnanılmaz gencim!” açıklamasıyla “gençlik” vurgusu yaptı.

Fakat Demet Akalın, “gençlik” vurgusu yapan Aleyna Tilki’ye kurulmuş olacak ki; bugün yine canlı yayında genç şarkıcıya ağır sözler söylemeyi ihmal etmedi: “Bak aşkım, 25 yıl geçsin tamam mı bebeğim. 25 yıl sonra böyle cillop gibi ol, otuz küsür tane şarkın patlasın ve hala televizyon ekranlarında ol ben seni alkışlayacağım.” açıklamasıyla hem kendini övdü hem de Aleyna Tilki’yi yerdi!

Benzer Haberler

Rambel 18 Mart 2021

Nedir bu aleynadan alıp veremediğiniz. Kıskanıyorsunuz bu kadar genç güzel ve başarılı olmasını .

Gülsen 19 Mart 2021

Yahu artık çekilin kabugunuza genç şarkıcılar la aşık atıyor geçmiş artık senden demek akalın 😒

Yorum Yaz