Bedava Tatil Demet Akalın’a İyi Geldi! Alişan’la Sunduğu Programın Çekim Arasında Keyifle Dans Etti

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Bedava Tatil Demet Akalın’a İyi Geldi! Alişan’la Sunduğu Programın Çekim Arasında Keyifle Dans Etti

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Programı setinde eğlenceli anlar geçiren Demet Akalın’dan danslı paylaşım. Kıyafetiyle tam bir cici kız olan Demet Akalın sette Cici Kız şarkısı eşliğinde dans ettiği anları sosyal medya hesabından paylaştı. Anlaşılan bedava Dubai tatili Demet’e baya iyi gelmiş!

Dubai Öncesi Dubai Sonrası

demet akalın

Pandemi sonrasında sahne alamayan ve kazancı düştükçe düşen Demet Akalın tüm bunlar yetmiyor gibi bir de kendini eleştirenlerle uğraşmak zorunda kalmıştı. Ünlü sanatçının Hira Han’la olan ilişkisi epey konu olurken bir yandan da taktığı yüzükten kullandığı çantaya kadar her şey konu olmuştu. “Madem kazanamıyorsun bütün bunlar nasıl oluyor?” sorusu Demet Akalın’ın peşini bir türlü bırakmamıştı.

Uludağ’a Kaçtı Korona Oldu

demet akalın okan kurt

Derken tüm bunlardan ve parasızlıktan bunalan Demet Akalın ailesini de alıp Uludağ’a gitmeye karar verdi. Gitti ama bu sefer de ailecek koronaya yakalandılar. Kaldıkları otelde birlikte gittikleri arkadaşları yüzünden koronaya yakalanan Demet Akalın başımıza gelen her şey duyarsızlıktan demişti.

Bir de Dubai’yi Deneyelim!

Yaşadığı tüm bu sıkıntılardan kurtulup biraz olsun rahatlamayı amaç edinen Demet Akalın bu sefer soluğu daha uzaklarda almaya karar verdi. Yine ailesini topladığı gibi Dubai’ye giden ünlü sunucu gider gitmez yine “Bu nasıl fakirlik?” sorularına tutuldu. Gittiği Dubai’de bile peşini bırakmayan bu sorulara “Allah garibana veriyor” cevabını veren Demet Akalın tüm tatilin bedavaya geldiğini, sponsor sayesinde gittiğini söylemek zorunda kaldı. Ama yine de 3 milyonluk yüzükle havuza girmeyi ihmal etmedi.

Dubai Sonrası Relax Haller

Ancak, kim ne derse desin aklına koyduğunu yapan Demet Akalın sonunda aradığı rahatlamaya ulaşmış görünüyor. Tatil dönüşü işe dönen Akalın programdaki relax tavırlarıyla dikkat çekerken cici kız dansı ile adeta bedava tatilin kendisine çok iyi geldiğini ispatlıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz