Fotoğrafı Kimin Sızdırdığı Belli Oldu ve Kıraç Delirdi: Menajerimi Ara 30. Bölüm Fragmanı Çok Hareketli

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Fotoğrafı Kimin Sızdırdığı Belli Oldu ve Kıraç Delirdi: Menajerimi Ara 30. Bölüm Fragmanı Çok Hareketli

Kanal D’nin sevilen dizilerinden birisi olan Menajerimi Ara dizisinin 30. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde ajansta yine birçok gerilim yaşanıyor. Eski sırların da yavaş yavaş ortaya çıkması ile ortalık epey karışıyor. Herkesi kendisi gibi zanneden Dicle ise bu bölümde babası ile Beren konusunda yeniden karşı karşıya geliyor. İşte 30. Bölümde izleyicileri bekleyenler!   

Beren ve Dicle Arasındaki Gerilim

dicle-beren-menajerimi ara

Yeni bir proje için bir deneme çekimine giden Dicle ve Barış burada Ömer’i görünce Barış bu duruma sinirlenir. Ancak bu durum Dicle’yi zor durumda bırakır. Akabinde Barış’a moral vermek için yanına giden Dicle Ayla tarafından hiç beklemediği bir tavırla karşılaşır. İş konusunda ise Dicle Kıraç’ı şaşırtmaya devam eder. Diğer yandan Çınar oyuncularından birisi olan Sedef’i komedyenlik sevdasından vazgeçirmeye çalışır ancak bu hiç de kolay olmaz. Serkan ve Feris arasında ise sürpriz gelişmeler yaşanır.

Ben de Senin Kızınım!

Peride Dicle ve Barış’ın fotoğraflarını basına sızdıranın Beren olduğunu Kıraç’a söyler. Beren’in böyle bir şey yapmış olabileceğine inanamayan Kıraç “Bu kadar iğrenç bir şey yapmış olamaz benim kızım” dediğinde Dicle “Ben de senin kızınım” diyerek ilk kez bu kadar net bir çıkış yapar. Bunu duyan Kıraç Beren’in böyle bir şey yapabileceğine inanamasa da onunla konuşur. Ardından babası ile tartışan Beren soluğu Dicle’nin evinde alır. Diğer yandan yaşadığı sorunlar yüzünden kendisini yorgun ve çaresiz hisseden Barış abisi ile konuşur. Abisi onu yeniden ayağa kalkmak için ikna etmeye çalışır.   

Benzer Haberler

Bazen 19 Mart 2021

Menejerimi ara güzel bir diz ama nedense hiç kimse izlemiyor.

Yorum Yaz