Demet Akalın ve Esra Balamir’in Küslük Sebebi Söylemezsem Olmaz’da Ortaya Çıktı: “3 Saat Sonra Aradım…”

Aleyna

Haberler

10 Şubat 2021

Demet Akalın ve Esra Balamir’in Küslük Sebebi Söylemezsem Olmaz’da Ortaya Çıktı: “3 Saat Sonra Aradım…”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve yakın arkadaşı Esra Balamir’in arasına karakedi girdi! Beraber tatillere çıkan Demet Akalın ve Esra Balamir, dün akşam Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bıraktılar ve imalı storyler ile laf dalaşına girdiler!

Demet Akalın ve Esra Balamir

Arkadaşlık Bitti!

Esra Balamir ve Demet Akalın uzun yıllardır yakın dostlukları ile tanınıyordu. Hatta geçtiğimiz hafta sonunu Uludağ’da beraber geçiren ikilinin arası aniden bozuldu ve Instagram’dan birbirlerini takipten çıktılar. Zaten ilişkilerin bitip bitmediğini artık Instagram takiplerinden anlıyoruz.

Demet Akalın ve Esra Balamir

Ancak Demet Akalın’a sadece takipten çıkartmayla yetmedi ve bir story paylaşarak “Hep bana hep bana olmaz!” diyerek Esra Balamir’e yüklendi

blank

Demet Akalın’ın bu storysine Esra Balamir’den cevap gecikmedi:

blank

Eski iki yakın arkadaş birbirlerine laf sokmuş oldu! Ancak hem Demet Akalın hem de Esra Balamir kısa süre içinde bu storyleri kaldırdılar.

Demet Akalın ve Esra Balamir’in aniden bağlarının kopmasına neden olan olay ise merak edilmeye başlandı. Bu merakımızı gideren program ise Söylemezsem Olmaz oldu.

Küslüğün Sebebi Belli Oldu!

Söylemezsem Olmaz programında Demet Akalın ve Esra Balamir’in küslüğü yorumlanırken; canlı yayına Esra Balamir bağlanarak küslüğün nedenini anlattı. Meğerse Demet Akalın, Esra Balamir’e gönül koymuş!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un Koronavirüs testi pozitif çıktı. Ancak Demet Akalın’ın yakın arkadaşı Esra Balamir, Demet Akalın’ı 3 saat boyunca aramayınca kırılmış ve küsmüş. Hatasını kabul eden Esra Balamir: “3 saat boyunca aramadım eşeklik ettim, o da bana kırıldı doğal olarak. Hatamın farkındayım, biz her zaman zor günlerimizde birbirimizin yanındayız. Benim de evim tadilatta, evimi su bastı o arada arayamadım onu.” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz